Ne Rrugen E Barrikadave, Shitet Ambient Biznesi !!! - 60m2

Unfurnished
155,000€

  • Rruga Mahmut Fortuzi
  • 116

Property Description

REFFS194081 - Ne rrugen Mahmut Fortuzi,shitet ambient biznesi ne katin zero te pallati 9 katesh ndertim i vitit 2004. Ambienti eshte ne gjendje pune prej vitesh, ka nje vendodhje afer qendres dhe akses dalje si ne Rrugen e Barrikadave ashtu dhe ne Rrugen Siri Kodra. Ambienti eshte openspase, nje pjese fasade xhami dhe 1 tualet. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor dhe ka orientim nga Veriu. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare The RightDeal ne numrin 0674032997!!!

Property Details

Total Area 60m2
Status
Active
Property Type Shop
Floor 0
Zone Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave
Street Rruga Mahmut Fortuzi
Construction Year 2004
Total Building Floors 8

Features

Mortgage Not furnished North Orientation Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

120,000€

150,000€

Te Kodra E Diellit, Shitet Njesi Biznesi Perfekte Per I... - 97m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Rruga Shkelqim Fusha

Te Kodra e Diellit, shitet njesi biznesi ideale per investim !! Ambienti ndodhet prane big market te nenkalimi i kodres se diellit dhe momentalisht es...

1,000€ / month
Ne Qender Te Tiranes, Jepet Me Qira Dyqan Buze Rruge! - 84m2
Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave - Rruga Urani Pano

Ne Qender Te Tiranes, Mbrapa 15 Kateshit, Jepet Me Qira Dyqan Open Space, Buze Rruges Kryesore !!! Ambienti ndodhet ne katin e pare me shkalle qe aks...

150,000€
Tek Turdiu Center, Shiten 6 Poste Parkimi Me Çmim Okazi... - 96m2
Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave - Rruga e Barrikadave

Ne Qender Te Qytetit, Tek Turdiu Center, Shiten 6 Poste Parkimi Me Çmim Okazion!!! Postet e parkimit ndodhen ne katin -5. Gjithashtu, Postet shiten ed...