Ne Fresk, Shitet Ambient Komercial Ne Ndertim Te Ri !!! - 173m2

Unfurnished

277,000€

250,000€

  • Rruga Dalip Topi
  • 202

Property Description

REFFS194066 - Ne Zonen e Freskut, ne rrugen Dalip Topi shitet Ambient Komercial me siperfaqe 173 m2 dhe me lartesi 4.60m. Ambienti eshte i organizur ne 3 ndarje,ku nje pjese eshte me fasade xhami ,nje pjese e ambientit opensace eshte i organizuar ne 2 kate me shkalle dhe ndarje me konstuksion metalik i shfrytezuar siperfaqja dyfish si ambient per magazine. Ambienti ndodhet ne nje zone ne te cilen po vazhdon ndyshimi ne infrastkrure, me ndertime te disa Komplekseve Rezidenciale, gjithashtu se shpejti kalon dhe Unaza e Madhe, e cila sapo ka filluar dhe ben te kete akses levizje ne disa drejtime. Ambienti ka nje pjese fasade xhami duke patur mundesi brandimi apo reklame, eshte i pershtatshem per tipe te ndryshme biznesi apo zyra qe mund te duan zgjerim ne ambiente duke marre ne konsiderate siperfaqen, aktualisht ka funksionuar si Depo Farmaceutike dhe eshte e pershtatur fix per kete, por mund ndyshohet apo pershtatet per tipologji te ndryshme biznesi. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor dhe ka orientim nga Perendimi. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare The RightDeal ne numrin 0674032997!!!

Property Details

Total Area 173m2
Status
Active
Property Type Shop
Floor 0
Zone Fresk - Linze - Dajt
Street Rruga Dalip Topi
Construction Year 2015
Total Building Floors 4

Features

Mortgage Residential Property Invested Recently Parking Opportunity Not furnished West Orientation Window screens

Property Video

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

275,000€
Prane Ambasades Amerikane, Shitet Super Ambient Biznesi... - 83m2
Rruga e Elbasanit - Liceu-RTSH - Ambasada Amerikane - Fakulteti Ekonomik - Rruga Pjeter Budi

Prane Ambasades Amerikane, shitet njesi biznesi ne katin e pare me siperfaqe 82 m2, si mundesi mjaft e mire investimi duke marre parasysh lokacionin,...

70,000€
Ne Fresk, Shitet Dyqan Perfekt Per Investim!! - 42m2
Fresk - Linze - Dajt - Rruga Shefqet Kuka

Ne Fresk Shitet Dyqan Perfekt Per Investim!! Dyqani ndodhet ne fillim te rruges se teleferikut dhe ka fasade xhami nga rruga kryesore, e cila i jep nj...

109,000€

115,000€

Ne Fresk, Prane Deges Se Thesarit, Shitet Njesi Biznesi... - 104m2
Fresk - Linze - Dajt - Rruga Muhamet Deliu

Ne Fresk, Prane deges se Thesarit shitet njesi tregtare me siperfaqe 104 m2 e cila ndodhet ne katin 0 te nje pallati 8 katesh ndertim i vitit 2011. Dy...