Tek Kodra E Diellit, Shitet Super Apartament 2+1 I Investuar !! - 104m2

Furnished
90,000€

  • Rruga Rrapo Hekali
  • 1261
  • 2 rooms
  • 1 bathroom

Property Description

REFFL453123 - Te Kodra e Diellit, shume prane rezidences, shitet apartament i investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me me ashensor dhe organizohet ne nje sallon ndenje me dalje ne ballkon se bashku me ambientin e gatimit me vete, nje koridor i cili na dergon ne dhomen matrimoniale e cila ka dalje ne ballkonin e saj, nje dhome femijesh si dhe nje tualet me dritare. Pallati eshte nje ndertim i vitit 2009 dhe i pajisur me termoizolim me sistem kapot. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje zone shume e kerkuar per shkak te qetesise qe ofron, sherbimeve qe ploteson si dhe nje akses i lehte per dalje nga Tirana. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997.

Property Details

Total Area 104m2
Status
Withdrawn
Property Type Apartment 2+1
Floor 3
Zone Kodra e Diellit
Street Rruga Rrapo Hekali
Construction Year 2009
Total Building Floors 6

Features

Mortgage Elevator More than one Balcony Balcony Invested Recently Toilet with Window Furnished West Orientation North Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
83,000€
Prane Qsut, Shitet Aparatment 2+1+2 Ne Ndertim Te Ri !!... - 93m2
Spitali Nene Tereza - Rruga e Dibrës

Prane Spitalit "Nene Tereza" shitet apartament 2+1+2 tualete ne ndertim te ri, te vitit 2021 shume cilesor ku struktura e nderteses ka organizim te ve...

85,000€

86,000€

Prane Qsut, Shitet Aparatment 2+1+2 Me Cmim Kleringu !! - 98m2
Spitali Nene Tereza - Rruga e Dibrës

Prane Spitalit "Nene Tereza" shitet apartament 2+1 +2 tualete me dritare me cmim klerigu ne ndertim te ri, te vitit 2021. Apartamenti ndodhet ne katin...

97,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Stadiumi Dinamo, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira... - 70m2
Stadiumi Dinamo - Rruga Emin Duraku

Tek Stadiumi Dinamo, ne Rrugen Emin Duraku, shitet apartament 2+1, me siperfaqe totale 70 m/2, ne katin e pare te nje pallati te ndertuar ne vitin 198...