Tek Bulevardi Ri, Shitet Apartament 2+1 Tek Rezidenca San Paulo!!!! - 105m2

175,000€

  • Rruga Jordan Misja
  • 31
  • 2 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFES527587 - Ne Zonen e Bulevardit te Ri, tek rezidenca San Paulo Shitet Super Apartament 2+1+2 Ideal Per Investim. Apartamenti me siperfaqe bruto 105 m2 dhe siperfaqe neto 88 m2, ndodhet ne katin e 2-te banim te nje objekti ne ndertim. Apartamenti organizohet ne ambientin e ndenjes me siperfaqe te bollshme se bashku me kendin e gatimit, dhome gjumi matrimoniale me tualet te dedikuar, nje dhome gjumi per femije dhe nje tualet i perbashket i aksesueshem ne korridor. Orientimi i tij eshte drejt Jug cka sjell drite dhe ndricim natyral. Apartamenti disponon nje garazhd ne katin -1 me cmim ekstra.. Per me teper detaje rreth apartamentit ose nje vizite ne prone, per te prekur nga afer cilesine e punimeve qe ky pallat te ofron, kontaktoni tani me Agjencine Imobiliare THE Right Deal, në numrin e cel +355 67 403 2997!

Property Details

Total Area 105m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 2
Zone Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave
Street Rruga Jordan Misja
Construction Year 2024
Total Building Floors 15

Features

Residential Property Elevator More than one Balcony Balcony Invested Recently Parking Opportunity Not furnished South Orientation East Orientation West Orientation View Window screens Parking post

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
166,000€
Tek Rruga E Elbasanit, Xheluks Construksion, Shitet Sup... - 123m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga e Elbasanit

Tek Rruga E Elbasanit, Xheluks Construksion, Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Planimetri Perfekte !!! Apartamenti me siperfaqe bruto 123 m2 ,neto 106...

E RE
170,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Globe, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt!... - 95m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Rruga Stavri Themeli

Prane Globe, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin 4 te nje pallati 7 katesh, me ashensor. Apartamenti ka nje sipe...

E RE
173,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Rruga E Elbasanit, Shitet Apartament 2+1 Me Orienti... - 73m2
Rruga e Elbasanit - Liceu-RTSH - Ambasada Amerikane - Fakulteti Ekonomik - Rruga Jan Kukuzeli

Tek Rruga e Elbasanit, mbrapa Ambasades Amerikane, ne nje nga zonat me te mira ne Tirane, shitet apartament 2+1, ne katin e 3 te nje pallati ekzistues...