Tek Bulevardi Zogu 1, Jepet Ambient Me Qira 3+1+2 Per Zyra!!!! - 146m2

Unfurnished
1,000€ / month

  • Zogu I Boulevard
  • 31
  • 3 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFES527336 - Tek Bulevardi Zogu 1 Jepet Me Qira Ambjent Per Zyra Buze Rruges!!! Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri i pajisur me ashensor me siperfaqe prej 146 m2 dh organizohet ne korridorin hyres i cili ben shperndarjen e ambienteve, salloni i ndenies i bollshem bashke me kendin e gatimit dhe dalj ne ballkon, tre dhoma gjumi, dy tualete, dhe nje ballkon qe ka akses nga cdo ambjent. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet e mundshme vetem 5 minuta larg qendres. Apartamenti eshte nje mundesi shume e mire per zyra preferohen kontrata afatgjat Per me shume informacione si edhe nje vizite ne prone mund te kontaktoni kompanine The Right Deal ne numrin (+355) 0674032997 !

Property Details

Total Area 146m2
Status
Active
Property Type Apartment 3+1
Floor 3
Zone Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave
Street Zogu I Boulevard
Construction Year 2000
Total Building Floors 10

Features

Mortgage Elevator More than one Balcony Balcony Toilet with Window Not furnished South Orientation West Orientation View Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

1,000€ / month
Prane Qendres Kristal, Jepet Me Qira Apartament 3+1 Me... - 160m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Prokop Mima

Ne zonen e Komunes se Parisit prane qendres Kristal jepet me qera apartament 3+1 me gatim te vecuar. Apartamenti ndohet ne katin e 6-te te nje pallat...

800€ / month
Cmim i diskutueshem

950€ / month

Tek Rezidenca Alba, Ish Fusha E Aviacionit, Jepet Me Qi... - 119m2
Ish Fusha e Aviacionit-Unaza e Re - Rruga Artan Lenja

Tek Rezidenca Alba, Ish Fusha e Aviacionit, jepet apartament 3+1 i mobiluar. Apartamenti eshte i organizuar ne pjesen e koridorit i cili ben shperndar...

1,000€ / month
Ne Qender Te Tiranes, Jepet Me Qira Dyqan Buze Rruge! - 84m2
Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave - Rruga Urani Pano

Ne Qender Te Tiranes, Mbrapa 15 Kateshit, Jepet Me Qira Dyqan Open Space, Buze Rruges Kryesore !!! Ambienti ndodhet ne katin e pare me shkalle qe aks...