Tek Viva Residence, Shitet Apartament 1+1 Ideal Per Investim!!! - 66m2

Unfurnished
95,700€

  • Rruga Javer Malo
  • 145
  • 1 room
  • 1 bathroom

Property Description

REFES527310 - Tek Viva Residence, Shitet Apartament 1+1 Ideal Per Inestim!!! Apartamenti me siperfaqe bruto 66m², 56 m², ndodhet ne katin e 3-te te banim dhe organizohet ne dhomen e ndenjes se bashku me kendin e gatimit, nje dhome gjumi matrimoniale me dalje ne ballkon dhe nje tualet. Apartamenti aktualisht eshte ne fazen fillestare te punimeve dhe pritet te perfundoje brenda 2-vitesh. Viva Residence është projektuar me kujdes dhe profesionalizëm për të ofruar komoditet, elegancë, dhe funksionalitet, për të gjithë ata që janë të interesuar të investojnë në një mjedis të bukur dhe modern! Me vendndodhje shumë pranë qëndrës Globe, Tiranë, Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese komode. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone ne kontaktoni ne Agjensine Imobiliare The Right Deal ne numrin +355 67 403 2997 !

Property Details

Total Area 66m2
Status
Active
Property Type Apartment 1+1
Floor 3
Zone 21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji
Street Rruga Javer Malo
Construction Year 2024
Total Building Floors 10

Features

Residential Property Elevator Balcony Invested Recently Not furnished South Orientation East Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
96,000€
Ne Yzberisht, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt... - 64m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Rruga 3 Deshmoret

Ne Yzberisht, Tek Bulevardi Migjeni Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt. Apartamenti me siperfaqe bruto 64 m2, Neto 54.34 m2 ndodhet ne katin e...

E RE
90,000€
Ne Unazen E Re, Shitet Apartament 1+1, Ne Objekt Te Sap... - 69m2
Ish Fusha e Aviacionit-Unaza e Re - Rruga Teodor Keko

Ne Unazen E Re, Shitet Apartament 1+1, Ne Ndertim Te Sapo Perfunduar !! Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 68.8 m2 dhe eshte i organizuar me ko...

87,500€
Cmim i diskutueshem

91,500€

Tek Ali Demi, Shitet Apartament 1+1 Ne Ndertim Te Ri!!! - 70m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Idriz Dollaku

Ne Ali Dem, ne Rrugen Idriz Dollaku, Shitet Apartament 1+1ne Ndertim Te Ri!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim, ne nje godine banimi dhe sherbim...