Ne Paskuqan, Shitet Apartament 2+1 Ne Ndertim Te Ri!!! - 105m2

Unfurnished
94,500€

  • Rruga Lidhja e Prizrenit
  • 102
  • 2 rooms
  • 1 bathroom

Property Description

REFES527257 - Ne Paskuqan, prane Unazen se Madhe ne Ndertim te ri shitet apartament 2+1,ne objekt banimi 9 katesh me 1 kat parkim nentoke ne faze karabina. Apartamenti ka siperfaqe bruto 104.77 m² dhe siperfaqe neto 90.7 m², ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati 9-katesh dhe te pajisur me 2 ashensore. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte; korridori shperndares, salloni ku kemi ambient ndenjie dhe kend gatimi me dalje ne ballkon, dhome gjumi matrimoniale, dhome gjumi femijesh dhe tualeti qendror. Orientimi i apartamentit eshte nga Perendimi. Pallati ne te cilin ndodhet apartamenti dallohet per punimet cilesore, duke filluar nga instalimet hidraulike inkaso, instalimet e sistemit te kondicionimit multisplit, shtrimi me parket ose me pllake, dritare dopioxham termike. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal +355674032997!!!

Property Details

Total Area 105m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 2
Zone Paskuqan - Kamez - Allias - Tufine
Street Rruga Lidhja e Prizrenit
Construction Year 2024
Total Building Floors 9

Features

Residential Property Elevator Balcony Invested Recently Toilet with Window View Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
96,000€
Ne Fresk, Shitet Apartament 2+1 Me Pamje Te Lire !!! - 83m2
Fresk - Linze - Dajt - SH54

Ne Fresk, prane Auto Kalaja shitet apartament 2+1 me pamje te lire. Apartamenti me siperfqe bruto 83.2 m2 , neto 73 m2 ndodhet ne katin e dyte te nje...

E RE
91,000€
Tek Univers City, Shitet Apartament 2+1 Ne Faze Perfund... - 87m2
Dogana - Kthesa e Kamzes - Autostrada Tirane Durres - Rruga Gryka e Kaçanikut

Te Univers City, Shitet Apartament 2+1 Ne Fazen Perfundimtare te Punimeve!! Apartamenti ndodhet ne katin e 6-banim ne nje nga godinat dhe organizohet...

E RE
101,900€
Ne Astir, Shitet Apartament 2+1 Me Mundesi Pagese Me Ke... - 75m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Boulevard Kashar

Ne Astir, Shitet Apartament 2+1 Me Mundesi Pagese Me Keste!!! Apartamenti ndodhet ne katin 0 te nje godine 5 kateshe, me ashensor. Prona ka nje siperf...