Tek Ali Demi, Shitet Apartament 1+1 Ne Ndertim Te Ri!!! - 70m2

Unfurnished

91,500€

87,500€

  • Rruga Idriz Dollaku
  • 199
  • 1 room
  • 1 bathroom

Property Description

REFES527236 - Ne Ali Dem, ne Rrugen Idriz Dollaku, Shitet Apartament 1+1ne Ndertim Te Ri!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim, ne nje godine banimi dhe sherbimi 5,6,7,8 dhe 9 kate dhe me 2 kate parkimi nentoke. Apartamenti ka orientim Jug. Ka siperfaqe bruto 70.2 ², siperfaqe neto 59 m². Apartamenti organizohet si me poshte Dhome gjumi , sallon dhe nje tualet. Materialet qe po perdoren dhe teknologjite e reja te ndertimit, si ne realizimin e rifiniturave ashtu edhe ne realizimim e shtresave hidro-izoluese, realizimin e murit dopio qe ndan apartamentet midis tyre dhe me ambientin e jashtem, izolim akustik, pajisjet hidraulike te markave cilesore, vetratat cilesore, sistemi i kondicionimit multisplit bejne qe cilesia e ndertimit te jete maksimale. Ndertimi aktualisht eshte ne faze karabina. Per me shume informacion dhe per nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjencine Imobilare The RightDeal ne numrin +355 67 403 2997!!!

Property Details

Total Area 70m2
Status
Active
Property Type Apartment 1+1
Floor 3
Zone Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane
Street Rruga Idriz Dollaku
Construction Year 2024
Total Building Floors 9

Features

Residential Property Elevator Balcony Not furnished South Orientation Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
89,200€ / month
Ne Laprake, Tek Kompleksi Mivita, Shitet Apartament 1+... - 69m2
Don Bosko- Laprake - Kupola - Rruga Beniamin Kruta

Ne Laprake, Shitet Apartament 1+1 Me Hapesira Te Bollshme!!! Apartamenti ndodhet ne katin 2 te nje pallati 9 katesh, me ashensor. Prona ka nje siperfa...

E RE
90,000€
Ne Unazen E Re, Shitet Apartament 1+1, Ne Objekt Te Sap... - 69m2
Ish Fusha e Aviacionit-Unaza e Re - Rruga Teodor Keko

Ne Unazen E Re, Shitet Apartament 1+1, Ne Ndertim Te Sapo Perfunduar !! Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 68.8 m2 dhe eshte i organizuar me ko...

E RE
96,000€
Ne Yzberisht, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt... - 64m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Rruga 3 Deshmoret

Ne Yzberisht, Tek Bulevardi Migjeni Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt. Apartamenti me siperfaqe bruto 64 m2, Neto 54.34 m2 ndodhet ne katin e...