Tek Liqeni i Thate Shitet Duplex 3+1+3 Me Pamje Nga Liqeni!!! - 150m2

Furnished

310,000€

299,000€

  • Rruga Peti
  • 214
  • 3 rooms
  • 3 bathrooms

Property Description

REFES527137 - Tek Liqeni i That Shitet Dupleks 3+1+3 Me Pamje Nga Liqeni!!! Dupleksi ka nje siperfaqe prej 150m2 bruto dhe 144m2 neto dhe ndodhet ne katin e 3 dhe te 4 te nje kompleksi te ri. Dupleksi organizonet ne katin e pare me nje sallon te bollshem ,nje tualet dhe nje dhome gjumi per femij, kati i dyt organizohet nga dy dhoma gjumi njeri matrimonial me tualet te dedikuar dhe nje verand te mbyllur me pamje nga liqeni artificial, ndersa dhoma tjeter eshte per femij dhe nje tualet me dritare. Vlen per tu theksuar Investimi i bere me detaje dhe cilesor duke filluar nga parketi druri AC5,Oxhak funksional, vetrata tripleks, kondicioner chiller inverter Daikin, grila elektrike me pult ,tualete me ngrohje, sistem kapot, izolim akustik dhe izolim termik, panele djellore,tavane te varura dhe ndricim Led. Dupleksi ofron nje jetes komode dhe cilesore duke pasur parasysh qe zona eshte shume e qete dhe me ajer te paster. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal Properties +355674032997

Property Details

Total Area 150m2
Status
Active
Property Type Apartment 3+1
Floor 3
Zone Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate
Street Rruga Peti
Construction Year 2013
Total Building Floors 4

Features

Mortgage Residential Property Veranda Balcony Invested Recently Toilet with Window Furnished South Orientation East Orientation West Orientation Pets welcome View Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

312,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Myslym Shyri, Shitet Apartament 3+1 Me Lokacion Pe... - 160m2
Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat - Rruga Myslym Shyri

Tek Myslym Shyri, Shitet Apartament 3+1 Me Lokacion Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne tatin 3 te nje pallati 7 katesh, me ashensor. Prona ka nje sipe...

503,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Liqeni I Thate, Shitet Super Penthouse Me Verande D... - 360m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Rruga Liqeni i Thate

Tek Liqeni i Thate, ne nje nga zonat me te kerkuara ne Tirane, shitet Super Penthouse me punime super cilesore. Penthouse ndodhet ne katin e 6 teknik...

320,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Garda, Shitet Apartament 3+1, Me Location Perfekt!!... - 103m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Rruga Lidhja e Prizrenit

Tek Garda, ne rrugen Lidhja e Prizret, shitet apartament 3+1, me siperfaqe totale ne certifikate 103 m/2 , ne katin e trete te nje pallati egzistues p...