Ne Myslym Shyr Jepet Penthouse 2+1 Me Qira E Sapo Investuar!!! - 150m2

Furnished
1,700€ / month

  • Rruga Him Kolli
  • 68
  • 2 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFES527124 - Ne Myslym Shyri Tek Rruga Him Kolli Jepet Penthouse 2+1+2 Me Qira I Sapo Investuar. Penthousi eshte lluksoz totalisht i investuar dhe organizohet ne nje sallon te bollshem me guzhin te vecuar dhe me dalje ne verand te bollshme dhe te gjelberuar, dy dhoma gjumi te komode gjithashtu me dalje ne verand, 2 tualete njera nga te cilat me sauna. Investimi ne apartament vlen per tu theksuar eshte i ri dhe shume cilesor me markat me te njohura ne treg, punimet shum cilesore ne cdo siperfaqe te apartamentit te ofrojn nje komoditet unik ne kete apartament.Zona ne te cilen ndodhet ky penthouse eshte nje nga zonat me elitare te Tiranes, duke qene shume afer qendres, rruges se kavajes dhe myslym shyrit , ku ofron te gjitha facilitetet e mundshme per nje jetese komode. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjencine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Property Details

Total Area 150m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 9
Zone Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat
Street Rruga Him Kolli
Construction Year 2010
Total Building Floors 9

Features

Mortgage Veranda Elevator More than one Balcony Balcony Invested Recently Toilet with Window Furnished South Orientation East Orientation West Orientation View Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

160,000€
Cmim i diskutueshem

168,000€

Tek Gjykata E Tiranes, Buze Bulevardit, Shitet Apartame... - 62m2
Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat - Bulevardi Gjergj Fishta

Tek Bulevardi Gjergj Fishta, afer me Gjykaten e Tiranes, buze rruge, ne nje nga zonat me te mira ne Tirane, shitet apartament 2+1, ne katin e 3 te nje...

1,600€ / month
Cmim i diskutueshem
Tek Myslym Shyri, Perballe Drejtorise Se Policise, Jepe... - 40m2
Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat - Rruga Sami Frashëri

Tek Myslym Shyri, ne rrugen Sami Frasheri, perball Drejtorise se Policise, Jepet me Qera Super Dyqan, buze rruges kryesore !!! Ambienti ndodhet ne kat...

238,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Ish Ekspozita, Shitet Apartament 2+1+2 Me Organizi... - 106m2
Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat - Rruga Nikolla Jorga

Apartamenti Ndodhet në Zonën më të mirë të Tiranës,vetëm 5 minuta larg nga Qëndra. I ndodhur në katin e 9-të të një pallati të ri të pajisur me ashnen...