Tek Downtown One, Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Pamje Te Lire, Ne Zemer Te Tiranes!!! - 174m2

Unfurnished

626,000€

609,000€

  • Rruga e Elbasanit
  • 168
  • 2 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFES526970 - Ne Kryqezimin e Rruges se Elbasanit Me Bulevardin Bajram Curri, Ne Zemer Te Tiranes, Shitet Super Apartament 2+1+2 Tualete, Ne Kullen Downtown One. Apartamenti ndodhet ne katin e 24 dhe ka organizim si me poshte: salloni ku kemi kendin e gatimit sebashku me ambientin e ndenjies, dhoma e gjumit matrimoniale me tualet te dedikuar dhe dalje ne ballkon, dhome gjumi femijesh, dhome teknike dhe tualeti qendror. Apartamenti ka siperfaqe totale 173.61m² dhe me orientim Veri-Perendim me pamje nga Lumi Lanes. Downtown One eshte cilësuar aktualisht si kulla më elitare dhe më e lartë (140m), vendosur në qendër të Tiranës. Elementi më i spikatur i kullës 37-katëshe është prezenca dhe stili sa i vecantë dhe autokton që formon një 'hartë' të Shqipërisë duke e kthyer këtë ndërtesë në një ikonë në zemër të Tiranës. Koncepti i projektimit të Downtown One bazohet në qëndrueshmërinë maksimale sizmike, termoizolim, izolim akustik dhe vecantinë e stilit. Projekti përfshin njësitë rezidenciale dhe komerciale të organizuara në apartamente, njësi biznesi.Mundësi për të zhvilluar qendër argëtimi me bare, restorante dhe aktivitete të tjera. Me një kapacitet prej 77,000m² sipërfaqe totale ndërtimi dhe me një pozicion strategjik pranë qendrës së kryeqytetit, Downtown One ndodhet në zonën ekskluzive dhe të lakmuar për jetesë dhe zhvillim biznesi. Downtown One lidhet direkt me aksesin kryesor, me Unazën e Vogël, vetëm 10 minuta nga Unaza kryesore, 2 minuta nga Bulevardi Qendror dhe akses të pakrahasueshëm me institucionet qendrore, lokale dhe financiare. Zona ofron hapesira të dedikuara për këmbësorët dhe biçikletat, supermarkete, shkolla, kopshte, bare/kafe, restorante, shërbime, destinacione argëtimi. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone ne kontaktoni me Agjensini Imobilare The RightDeal ne numrin 0674032997!!!

Property Details

Total Area 174m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 24
Zone Rruga e Elbasanit - Liceu-RTSH - Ambasada Amerikane - Fakulteti Ekonomik
Street Rruga e Elbasanit
Construction Year 2024
Total Building Floors 37

Features

Residential Property Elevator More than one Balcony Balcony Invested Recently Storehouse West Orientation View Window screens North Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

160,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Rruga E Elbasanit, Shitet Apartament 2+1, Me Vendnd... - 71m2
Rruga e Elbasanit - Liceu-RTSH - Ambasada Amerikane - Fakulteti Ekonomik - Rruga Jan Kukuzeli

Tek Rruga e Elbasanit, mbrapa Ambasades Amerikane, ne nje nga zonat me te mira ne Tirane, shitet apartament 2+1, ne katin e 3 te nje pallati ekzistues...

173,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Rruga E Elbasanit, Shitet Apartament 2+1 Me Orienti... - 73m2
Rruga e Elbasanit - Liceu-RTSH - Ambasada Amerikane - Fakulteti Ekonomik - Rruga Jan Kukuzeli

Tek Rruga e Elbasanit, mbrapa Ambasades Amerikane, ne nje nga zonat me te mira ne Tirane, shitet apartament 2+1, ne katin e 3 te nje pallati ekzistues...

550€ / month
Ne Rrugen E Elbasanit, Tek Shkolla Asim Vokshi, Jepet M... - 80m2
Rruga e Elbasanit - Liceu-RTSH - Ambasada Amerikane - Fakulteti Ekonomik - Rruga e Elbasanit

Ne Rrugen E Elbasanit, Tek Shkolla Asim Vokshi, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Lokacion Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin 4 te nje pallati 11 k...