Tek Downtown One, Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Pamje Te Lire, Ne Zemer Te Tiranes!!! - 220m2

Unfurnished

795,000€

770,000€

  • Rruga e Elbasanit
  • 74
  • 2 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFES526969 - Ne Kryqezimin e Rruges se Elbasanit Me Bulevardin Bajram Curri, Ne Zemer Te Tiranes, Shitet Super Apartament 2+1+2 Tualete + Depo + Dy Ballkone Tek Downtown One. Apartamenti ndodhet ne katin e 24 dhe ka organizim si me poshte: Korridor, salloni ku kemi kendin e gatimit sebashku me ambientin e ndenjies me dalje ne ballkon, dhome gjumi matrimoniale me tualet te dedikuar dhe dalje ne ballkon, dhome gjumi femijesh, depo, dhome teknike dhe tualeti qendror. Apartamenti ka siperfaqe totale 220.98m² dhe orientim Veri-Perendim me pamje nga Lumi Lanes. Downtown One eshte cilësuar aktualisht si kulla më elitare dhe më e lartë (140m), vendosur në qendër të Tiranës. Elementi më i spikatur i kullës 37-katëshe është prezenca dhe stili sa i vecantë dhe autokton që formon një 'hartë' të Shqipërisë duke e kthyer këtë ndërtesë në një ikonë në zemër të Tiranës. Koncepti i projektimit të Downtown One bazohet në qëndrueshmërinë maksimale sizmike, termoizolim, izolim akustik dhe vecantinë e stilit. Projekti përfshin njësitë rezidenciale dhe komerciale të organizuara në apartamente, njësi biznesi.Mundësi për të zhvilluar qendër argëtimi me bare, restorante dhe aktivitete të tjera. Me një kapacitet prej 77,000m² sipërfaqe totale ndërtimi dhe me një pozicion strategjik pranë qendrës së kryeqytetit, Downtown One ndodhet në zonën ekskluzive dhe të lakmuar për jetesë dhe zhvillim biznesi. Downtown One lidhet direkt me aksesin kryesor, me Unazën e Vogël, vetëm 10 minuta nga Unaza kryesore, 2 minuta nga Bulevardi Qendror dhe akses të pakrahasueshëm me institucionet qendrore, lokale dhe financiare. Zona ofron hapesira të dedikuara për këmbësorët dhe biçikletat, supermarkete, shkolla, kopshte, bare/kafe, restorante, shërbime, destinacione argëtimi. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone ne kontaktoni me Agjensini Imobilare The RightDeal ne numrin 0674032997!!!

Property Details

Total Area 220m2
Status
Active
Property Type Apartment 3+1
Floor 24
Zone Rruga e Elbasanit - Liceu-RTSH - Ambasada Amerikane - Fakulteti Ekonomik
Street Rruga e Elbasanit
Construction Year 2024
Total Building Floors 37

Features

Residential Property Garage Elevator Balcony Invested Recently Not furnished West Orientation View Window screens North Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

257,500€
Ne Rrugen E Elbasanit, Shitet Apartament 3+1 Me Lokacio... - 101m2
Rruga e Elbasanit - Liceu-RTSH - Ambasada Amerikane - Fakulteti Ekonomik - Rruga Pjeter Budi

Ne Rrugen e Elbasanit, Shitet Apartament 3+1 Me Lokacion dhe Orientim Perfekt!!! Prona eshte e ndare ne apartament 2+1 dhe garsoniere, secila me hyrj...

227,000€
Tek Rruga E Elbasanit, Shitet Super Apartament 3+1+2 Me... - 168m2
Rruga e Elbasanit - Liceu-RTSH - Ambasada Amerikane - Fakulteti Ekonomik - Rruga Viena

Tek Kompleksi Xheluks, ne Rrugen e Elbasanit, prane Ambasades Austriake shitet super apartament 3+1+2 me hapesira te bollshme. Apartamenti me siperfqa...

383,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Pallatit Te Brigadave, Shitet Apartament 3+1+2 I... - 153m2
Rruga e Elbasanit - Liceu-RTSH - Ambasada Amerikane - Fakulteti Ekonomik - Rruga Herman Gmeiner

Prane Pallatit Te Brigadave, Shitet Apartament 3+1+2 I Investuar Ideal Per Banimi. Apartamenti ndodhet ne nje ndertim cilersor ku vihet re fasada e ve...