Ne Qender Te Tiranes, Shitet Truall Me Ndertese Nje Kateshe Me Dokumentacion Te Rregullt!!! - 151m2

Unfurnished
550,000€

  • Rruga Çamëria
  • 152

Property Description

REFES526932 - Ne Qender Te Tiranes, Shitet Truall Me Ndertese Nje Kateshe Me Dokumentacion Te Rregullt!!! Trualli ka siperfaqe 151m² dhe nje ndertim prej 62m² te pasqyruara ne dokumentacio. Kjo pasuri eshte ideale per çdo investitor ose ndertues qe mund ta konsideroje per ndertim. Vendndodhja eshte nje nga pikat me te forta te kesaj prone pasi ka akses me qendren e Tiranes, me Rrugen e Kavajes, me Rrugen Myslym Shyri. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone kontaktoni me Agjensine Imobiliare The Right Deal +355 67 403 2997 !

Property Details

Total Area 151m2
Status
Active
Property Type Premium
Floor 1
Zone Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave
Street Rruga Çamëria
Construction Year --
Total Building Floors 1

Features

Mortgage

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

550,000€
Ne Vore Shitet Magazine Dhe Truall, Per Aktivitete Te N... - 2937m2
Dogana - Kthesa e Kamzes - Autostrada Tirane Durres - Rruga Vore Marikaj

Ne Vore, Ne Rrugen Vore-Marikaj, Shitet Magazine Dhe Truall, Per Aktivitete Te Ndryshme Industriale. Magazina me siperfaqe 437 m2, vendoset mbi trual...