Tek Bulevardi i Ri, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt!!! - 71m2

Unfurnished

118,000€

110,000€

  • Rruga Jordan Misja
  • 726
  • 1 room
  • 1 bathroom

Property Description

REFES526928 - Tek Bulevardi i Ri, Prane Rruges Jordan Misja, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt!!! Apartamenti me siperfaqe bruto 71.5m² dhe siperfaqe neto 60m², ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati 11-katesh dhe te pajisur me 2 ashensore. Eshte i organizuar ne dhomen e ndenjes sebashku me kendin e gatimit me dalje ne ballkon, dhoma e gjumit, si dhe tualeti me dritare. Orientimi i apartamentit eshte drejt jug-perendim cka i mundeson ndricim natyral dhe diell. Pallati ne te cilin ndodhet apartamenti dallohet per punimet cilesore, duke filluar nga instalimet hidraulike inkaso, instalimet e sistemit te kondicionimit multisplit, shtrimi me parket ose me pllake, dritare dopioxham termike, etj. Aktualisht, objekti eshte ne faze fasade dhe pritet te perfundoje brenda vitit 2024. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal +355674032997!!

Property Details

Total Area 71m2
Status
Active
Property Type Apartment 1+1
Floor 3
Zone Bulevardi i Ri
Street Rruga Jordan Misja
Construction Year 2024
Total Building Floors 11

Features

Residential Property Elevator Balcony Toilet with Window Not furnished South Orientation West Orientation View Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

125,000€
Te 21-Dhjetori, Shitet Apartament 1+1 Totalisht I Inves... - 60m2
21 Dhjetori - Rruga Kongresi i Lushnjes

Te 21-Dhjetori Shitet Apartament 1+1 Totalisht I Investuar!! Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te nje pallati te mireadministruar dhe organizohet nga k...

124,100€
Cmim i diskutueshem
Tek Rruga Kavajes, Shitet Apartament 1+1 Me Vendndodhje... - 73m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Tek Rruga Kavajes, Shitet Apartament 1+1 Me Vendndodhje Perfekte!!! Apartamenti ka nje siperfaqe bruto prej 73m² dhe neto prej 64.98m². Apartamenti nd...

124,000€
Tek Bulevardi I Ri Shitet Apartament 2+1 Ideal Per Inve... - 85m2
Bulevardi i Ri - Rruga Filip Jano

Tek Bulevardi i Ri, Ne kompleksin "Ndregjoni" Shitet Apartament 2+1 !!! Apartamenti me siperfaqe bruto 85.3m² dhe siperfaqe neto 73.6m², ndodhet ne ka...