Prane Komunes Se Parisit, Shitet Apartament 3+1 Ne Ndertim te Ri !!! - 117m2

Unfurnished
234,500€

  • Rruga Hiqmet Delvina
  • 479
  • 3 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFES526876 - Prane Komunes Se Parisit Shitet Apartament 3+1+2 Ne Ndertim Te Ri !!! Apartamenti ka siperfaqe bruto 117 m2 dhe siperfaqe neto 101 m². Organizimi i brendshem eshte si me poshte: salloni i ndenjes se bashku me kendin e gatimit, tre dhoma gjumi njera me dalje ne ballkon dhe dy tualete te dyja me dritare. Objekti në katin e par zhvillohet me ambiente shërbimi në formën e zyrave dhe ambienteve tregtare. Katet e mesipërme do jenë banesa duke ofruar apartamente nga konfigurimet më të ndryshme me hapesira të bollshme. Apartamenti eshte i orientuar nga Jug-Lindja .Aktualisht ndertimi eshte ne faze suvatimi dhe instalimi elektrike dhe parashikohet te mbaroje deri ne vitin 2024. Per me shume informacione si edhe nje vizite ne prone mund te kontaktoni kompanine The Right Deal ne nr (+355) 0674032997 !!

Property Details

Total Area 117m2
Status
Active
Property Type Apartment 3+1
Floor 1
Zone Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit
Street Rruga Hiqmet Delvina
Construction Year 2023
Total Building Floors 9

Features

Residential Property Elevator Balcony Invested Recently Not furnished South Orientation East Orientation View Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

235,000€

237,000€

Tek Komuna E Parisit, Shitet Apartament 2+1 Me Planimet... - 97m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Anton Lufi

Ne Komune Te Parisit, Te Niku Konstruksion , Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Pefekte!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te nje pallati te ri 7-kat...

220,000€

230,000€

Tek Komuna E Parisit Shitet Apartament 2+1+2, I Sapo In... - 100m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Prokop Mima

Tek Komuna e Parisit Shitet Apartament 2+1+2, I Sapo Investuar. Apartamenti ndodhet fare prane "Kristal Center", ne nje zone qe ofron te gjitha facili...

241,000€
Tek Bulevardi I Ri, Shitet Apartament 3+1+2, Ne Ndertim... - 151m2
Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit - Rruga Jordan Misja

Ne Zonen e Bulevardit te Ri, tek rezidenca AVID , Shitet Super Apartament !!! Apartamenti me siperfaqe bruto 150.6 m2 dhe siperfaqe neto 130.4 m2, ndo...