Prane Shkolles Se Baletit, Shitet Njesi Ne Katin 0 Ideal Per Biznes!!! - 92m2

Unfurnished

135,000€

130,000€

  • Rruga Mihal Grameno
  • 326

Property Description

REFES526790 - Prane Shkolles Se Baletit, Shitet Njesi Ne Katin 0 Ideal Per Biznes!!! Njesi ka siperfaqe 92m² neto dhe me lartesi 5.20m². Ambjenti ka mundesi ndarje edhe ne dy njesi te vecuara per shkak se ka 2 hyrje nga fasada e jashtme. Gjithashtu, ky ambjent eshte nje mundesi Ideale edhe per ndarjen dhe pershtatjen ne 2 garsoniere ideale per qiradhenie, pasi zona ka kerkese shume te larte per qira. Ambienti eshte ne ndertim te vitit 2010. Ky ambient eshte ideal per te gjithe bleresit te cilet kerkojne blerjen e nje pasurire te paluajtshme e cila te jepet lehtesisht me qira. Zona ne cilen ndodhet per merr nje zhvillim kohet e fundit vetem me ndertime te reja. Ambienti ka orientim Jug-Lindje. Gjithashtu, prona disponon dokumentacion hipotekor. Per nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare The RightDeal ne numrin 0674032997!!!

Property Details

Total Area 92m2
Status
Active
Property Type Business Unit
Floor 0
Zone Shkolla e Baletit
Street Rruga Mihal Grameno
Construction Year 2010
Total Building Floors 8

Features

Mortgage Toilet with Window Not furnished

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
126,600€
Cmim i diskutueshem
Tek Oxhaku, Tek Kompleksi "Asl", Shitet Ambjent Komerci... - 42m2
Oxhaku - Rruga Kongresi i Manastirit

Tek Kompleksi ASL, tek zona e Oxhakut, Shitet Ambjent Komercial, me Fasade Xhami Per Aktivitete Te Ndryshme Tregtare!!! Ambienti Tregtar ndodhet ne ka...

135,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Xhamia E Tabakeve, Shitet Apartament 1+1, Me Orient... - 70m2
Shkolla e Baletit - Rruga Shyqyri Ishmi

Prane Xhamise Se Tabakeve, Afer Bulevardit Bajram Curri, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt, Shume Afer Unazes!!! Apartamenti ndodhet ne katin...

140,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Astir, Shitet Ambient Komercial Ne Ndertim Te Ri!!! - 70m2
Astir - Rruga Loni Ligori

Ne Astiir, ne rrugen "Loni Ligori", shitet ambient komercial në katin zero të një pallati te ri me administrim shumë të mirë. Ambienti është i ndarë n...