Prane Shkolles Se Baletit, Shitet Njesi Ne Katin 0 Ideal Per Biznes!!! - 92m2

Unfurnished

135,000€

130,000€

  • Rruga Mihal Grameno
  • 358

Property Description

REFES526790 - Prane Shkolles Se Baletit, Shitet Njesi Ne Katin 0 Ideal Per Biznes!!! Njesi ka siperfaqe 92m² neto dhe me lartesi 5.20m². Ambjenti ka mundesi ndarje edhe ne dy njesi te vecuara per shkak se ka 2 hyrje nga fasada e jashtme. Gjithashtu, ky ambjent eshte nje mundesi Ideale edhe per ndarjen dhe pershtatjen ne 2 garsoniere ideale per qiradhenie, pasi zona ka kerkese shume te larte per qira. Ambienti eshte ne ndertim te vitit 2010. Ky ambient eshte ideal per te gjithe bleresit te cilet kerkojne blerjen e nje pasurire te paluajtshme e cila te jepet lehtesisht me qira. Zona ne cilen ndodhet per merr nje zhvillim kohet e fundit vetem me ndertime te reja. Ambienti ka orientim Jug-Lindje. Gjithashtu, prona disponon dokumentacion hipotekor. Per nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare The RightDeal ne numrin 0674032997!!!

Property Details

Total Area 92m2
Status
Active
Property Type Business Unit
Floor 0
Zone Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane
Street Rruga Mihal Grameno
Construction Year 2010
Total Building Floors 8

Features

Mortgage Toilet with Window Not furnished

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
138,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Ali Dem, Shitet Apartament 2+1 Bashke Me Garazhd - 81m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Ali Demi

Ne Ali Dem, prane Fushes se Ali Demit, shitet apartament 2+1 i bollshem dhe i sapo investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e pare dhe ka siperfaqe net...

139,000€
Cmim i diskutueshem

144,000€

Tek Ali Demi, Shitet Apartament 2+1+2 Me Hapesire Te Bo... - 110m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Idriz Dollaku

Ne Ali Dem, ne Rrugen Idriz Dollaku, Shitet Apartament 2+1+2 tualete ne Ndertim Te Ri!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 2 banim, ne nje godine banimi...

126,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Astir, Shitet Ambjent Komercial, Ne Ndertim Te Ri!!! - 84m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Rruga Astrit Losha

Ne Astir, Ne Rrugen "Astrit Loshi", afer dy Palmave, Shitet Ambient Komercial Në Katin Zero Të Një Pallati Te Ri Me Administrim Shumë Të Mirë. Ambient...