Tek Myslym Shyri, Shitet Apartament 2+1 Totalisht i Investuar!!! - 112m2

Furnished
250,000€

  • Rruga Myslym Shyri
  • 408
  • 2 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFES526725 - Tek Myslym Shyri, Shitet Apartament 2+1 Totalisht i Investuar!!! Apartmanenti ka siperfaqe totale 112m² dhe 100m² me certifikate. Apartamenti eshte i organizuar ne dhomen e ndenjes me dalje ne ballkon, kuzhinen e vecuar, nje dhome gjumi matrimoniale me dalje ne ballkon, nje dhome per femije dhe dy tualet me dritare. Apartamenti eshte totalist i investuar duke filluar nga instalimet elektrike dhe hidraulike, patinimi i mureve, parket Ac4, dritare dopioxham, mobilim bashkekohor, etj. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet per nje jetese sa me komode. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacion apo per nje vizite ne prone na kontaktoni ne agjensine The Right Deal ne numrin: +355 67 403 2997 !!

Property Details

Total Area 112m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 9
Zone Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat
Street Rruga Myslym Shyri
Construction Year 2008
Total Building Floors 9

Features

Mortgage Elevator More than one Balcony Balcony Invested Recently Toilet with Window Furnished South Orientation East Orientation West Orientation View Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
242,000€
Ne Porcelan, Tek Rezidenca Green Harmony, Shitet Aparta... - 207m2
Brryli - Materniteti i Ri - Xhamlliku - Porcelan - TV Klan - Rruga Xhanfize Keko

Ne Porcelan, Tek Rezidenca Green Harmony, Shitet Apartament 2+1+2 Me Garazh Te Perfshire Ne Cmim!!!! Apartamenti ndodhet ne katin 3 te nje godine 8 ka...

E RE
257,500€
Tek Shkolla E Baletit, Shitet Apartament 2+1 Me Lokacio... - 75m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Petro Nini Luarasi

Tek Shkolla e Baletit, Shitet Apartament 2+1 Me Lokacion Perfekt!!!! Apartamenti ndodhet ne katin 1 te nje pallati ekzistues dhe ka nje siperfaqe neto...

260,000€
Prane Liqenit, Shitet Super Apartament Luksoz 2+1 I Sap... - 110m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Rruga Liqeni i Thate

Midis zones se kopshtit Zoologjik dhe Liqenit te Thate shitet super apartament 2+1 luksoz me strukture te rregullt dhe sapo i investuar totalisht. Apa...