Tek Myslym Shyri, Shitet Apartament 2+1 Totalisht i Investuar!!! - 112m2

Furnished
250,000€

  • Rruga Myslym Shyri
  • 408
  • 2 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFES526725 - Tek Myslym Shyri, Shitet Apartament 2+1 Totalisht i Investuar!!! Apartmanenti ka siperfaqe totale 112m² dhe 100m² me certifikate. Apartamenti eshte i organizuar ne dhomen e ndenjes me dalje ne ballkon, kuzhinen e vecuar, nje dhome gjumi matrimoniale me dalje ne ballkon, nje dhome per femije dhe dy tualet me dritare. Apartamenti eshte totalist i investuar duke filluar nga instalimet elektrike dhe hidraulike, patinimi i mureve, parket Ac4, dritare dopioxham, mobilim bashkekohor, etj. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet per nje jetese sa me komode. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacion apo per nje vizite ne prone na kontaktoni ne agjensine The Right Deal ne numrin: +355 67 403 2997 !!

Property Details

Total Area 112m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 9
Zone Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat
Street Rruga Myslym Shyri
Construction Year 2008
Total Building Floors 9

Features

Mortgage Elevator More than one Balcony Balcony Invested Recently Toilet with Window Furnished South Orientation East Orientation West Orientation View Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

500€ / month
Tek Ish Ekspozita, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Mobil... - 80m2
Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat - Rruga Nikolla Jorga

Tek Ish Ekspozita, tek Rruga "Nikolla Jorga" prane Restorant Tepelena jepet me qira apartament 2+1 me hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne ka...

420,000€
Tek "Ekspozita Building" Shitet Apartament 2+1 Me Cmim... - 120m2
Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat - Bulevardi Gjergj Fishta

Tek Ndertesa Multifunksionale "Ekspozita Building" Shitet Apartament 2+1 Me Cmim Kleringu!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje ndertimi 24 kat...

242,000€
Ne Porcelan, Tek Rezidenca Green Harmony, Shitet Aparta... - 207m2
Brryli - Materniteti i Ri - Xhamlliku - Porcelan - TV Klan - Rruga Xhanfize Keko

Ne Porcelan, Tek Rezidenca Green Harmony, Shitet Apartament 2+1+2 Me Garazh Te Perfshire Ne Cmim!!!! Apartamenti ndodhet ne katin 3 te nje godine 8 ka...