Tek Rruga E Kosovareve, Shitet Apartament 2+1+2 I Sapo Investuar!!! - 112m2

Furnished
281,000€

  • Rruga e Kosovarëve
  • 354
  • 2 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFES526630 - Tek Rruga E Kosovareve, Shitet Apartament 2+1+2 I Sapo Investuar!!! Apartamenti me siperfaqe totale 112 m² nga te cilat 98m² jane siperfaqe neto, ndodhet ne katin e 2 te banim te nje Kompleksi fantastik per banim, ndertim i vitit 2017 i mireadministruar dhe me dy ashensore. Organizohet nga korridori qe ben shperndarjen ne sallonin e ndenjes me dalje ne ballkon, kendi i gatimit , dhoma e gjumit matrimoniale, dhome gjumi per femije dhe 2 tualete. Apartamenti lokalizohet ne nje ndertim te ri dhe cilesor me punime bashkekohore ku vihet re termoizolimi i fasades , vetrata te pajisura me dopio xham termik, izolim akustik etj. Aparatamenti eshte totalisht i mobiluar. Zona ne te cilen ndodhet eshte nje nga zonat me te kerkuara, e cila ofron te gjitha facilitetet e nevojshme,si markete, akses per levizjet urbane etj. Ka orientim Jug-Lindje-Perendim, cka i sjell drite dhe ndricim natyral gjate gjithe dites. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare The Right Deal ne numrin 0674032997!!!

Property Details

Total Area 112m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 2
Zone Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi
Street Rruga e Kosovarëve
Construction Year 2017
Total Building Floors 9

Features

Residential Property Elevator More than one Balcony Balcony Invested Recently Furnished South Orientation East Orientation West Orientation View Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

800€ / month
Ne Bllok Jepet Me Qira Apartament 2+1 Per Biznes Buze R... - 79m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Rruga Sami Frashëri

Ne zonen e Bllokut, buze rruges kryesore jepet me qera apartament 2+1 i shfrytezuar per biznes per shkak te vendndodhjes se favorshme. Apartamenti nd...

311,500€

323,000€

Tek Lake View Residence, Shitet Apartament 2+1 Me Super... - 125m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Rruga Kristo Luarasi

Tek Liqeni i Tiranes, Ne Lake View Residence, Shitet Apartament 2+1 Me Super Pamje Dhe Orientim Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te banim t...

850€ / month
Tek Gjimnazi Petro Nini Luarasi , Jepet Me Qira Apartam... - 85m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Rruga Sami Frashëri

Tek Gjimnazi Petro Nini Luarasi , Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Lokacion Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin 8 te nje pallati 11 katesh, me ash...