Tek Rruga E Kosovareve, Shitet Apartament 2+1+2 I Sapo Investuar!!! - 112m2

Furnished
281,000€

  • Rruga e Kosovarëve
  • 354
  • 2 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFES526630 - Tek Rruga E Kosovareve, Shitet Apartament 2+1+2 I Sapo Investuar!!! Apartamenti me siperfaqe totale 112 m² nga te cilat 98m² jane siperfaqe neto, ndodhet ne katin e 2 te banim te nje Kompleksi fantastik per banim, ndertim i vitit 2017 i mireadministruar dhe me dy ashensore. Organizohet nga korridori qe ben shperndarjen ne sallonin e ndenjes me dalje ne ballkon, kendi i gatimit , dhoma e gjumit matrimoniale, dhome gjumi per femije dhe 2 tualete. Apartamenti lokalizohet ne nje ndertim te ri dhe cilesor me punime bashkekohore ku vihet re termoizolimi i fasades , vetrata te pajisura me dopio xham termik, izolim akustik etj. Aparatamenti eshte totalisht i mobiluar. Zona ne te cilen ndodhet eshte nje nga zonat me te kerkuara, e cila ofron te gjitha facilitetet e nevojshme,si markete, akses per levizjet urbane etj. Ka orientim Jug-Lindje-Perendim, cka i sjell drite dhe ndricim natyral gjate gjithe dites. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare The Right Deal ne numrin 0674032997!!!

Property Details

Total Area 112m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 2
Zone Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi
Street Rruga e Kosovarëve
Construction Year 2017
Total Building Floors 9

Features

Residential Property Elevator More than one Balcony Balcony Invested Recently Furnished South Orientation East Orientation West Orientation View Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

285,000€
Tek Bulevardi I Ri, Ne Kullen " Tirana Boulevard" Shit... - 142m2
Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit - New Boulevard Tirana

Tek Bulevardi i Ri, Ne Kullen " Tirana Boulevard" shitet Apartament 2+1+2 ! Konceptuar nga një prej arkitektëve më të njohur në botë, Winy Maas, sje...

310,000€
Okazion Kleringu! Tek Liqeni Tiranes, Lake View Residen... - 130m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Rruga Kristo Luarasi

Okazion Kleringu! Tek Liqeni i Tiranes, Ne Rezidencen Lake View, Shitet Super apartament 2+1+2, Me Orientim Perfekt. Apartamenti ndodhet ne katin e 8...

312,500€
Ne Bllok, Shitet Apartament 2+1+2 Perfekt Per Investim!... - 115m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Rruga Andon Zako Çajupi

Ne Bllok, Shitet Apartament 2+1+2 Perfekt Per Investim!!! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati 6-katesh te mireadministruar me ashensor....