Tek Kompleksi Novus, Prane Bulevardit te Ri Shitet Apartament 2+1 Me Cmim Kleringu!!! - 111m2

Unfurnished
199,800€

  • New Boulevard Tirana
  • 501
  • 2 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFES526198 - Tek Kompleksi Novus me vendndodhje ne Bulevardin e Ri, 800 metra larg Qendres, Shitet Apartament 2+1+2 me hapesira te bollshme dhe me orientim perfekt. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje godine 10-te kateshe dhe ka siperfaqe bruto 107.6 m2 dhe siperfaqe neto 91.2 m2. Organizimi i ketij apartamenti vijon me korridorin qe ben shperndarjen ne sallonin e ndenjes bashke me dalje ne ballkon si dhe kendi i gatimit me vete, dhomen matrimoniale me tualet te dedikuar, dhome femijesh dhe nje tualet me dritare qe aksesohet nga korridor. Avantazhi i ketij apartamenti eshte edhe orientimi lindje cka mundeson te ket diell dhe drite pjesen me te madhe te dites. Cilesia e punimeve ne kete Kompleks eshte e larte ku vecanerisht vihet re termoizolimi me fasade te ventiluar (me materiale termoizoluese me cilesine maksimale), vetrata te pajisura me tripel xham termik me gaz argon, izolim akustik, sistemet hidraulike dhe elektrike te markave me mira, instalime per sistem qendror ngrohje - ftohje kondicionim multisplit, plitplanimetri funksionale dhe lartesia e apartamenteve 3.23m etj. Kompleksi ka gjithashtu hapesira te gjelberuara te konceptuara si zone relaksi per te gjithe komunitetin. Zona te dedikuara per kembesore dhe biçikleta, shkolla, supermarkete, kopshte, çerdhe, klinika shendetesore, bar/kafe, restorante, sherbime te ndryshme, destinacione argetimi etj . Ndertimi eshte ne faze karabina dhe pritet te mbaroj per 2 vite. Per me shume informacione si edhe nje vizite ne prone mund te kontaktoni kompanine Real Deal Properties ne nr (+355) 0674032997 !!

Property Details

Total Area 111m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 2
Zone Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit
Street New Boulevard Tirana
Construction Year 2023
Total Building Floors 10

Features

Residential Property Elevator Balcony Invested Recently Toilet with Window Not furnished East Orientation View Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
193,500€
Cmim i diskutueshem
Tek Kompleksi Novus, Prane Bulevardit Te Ri Shitet Apar... - 107m2
Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit - Rruga Karl Gega

Tek Kompleksi Novus me vendndodhje ne Bulevardin e Ri, 800 metra larg Qendres, Shitet Apartament 2+1+2 Me Cmim Kleringu. Apartamenti ndodhet ne katin...

140,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Bulevardi Ri, Shitet Apartament 2+1 Me Cmim Klering... - 90m2
Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit - Rruga Jordan Misja

Tek Bulevardi i Ri, Prane Rruges Jordan Misja, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt!!! Apartamenti me siperfaqe bruto 90m² dhe siperfaqe neto 76m...

125,000€
Tek Shkolla Harry Fultz, Shitet Apartament 2+1, Totalis... - 64m2
Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit - Rruga Asim Vokshi

Tek Shkolla Harry Fultz, Shitet Apartament 2+1, Totalisht I Investuar !!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati 5 katesh ekzistues me nje si...