Tek Kompleksi Magnet, Shitet Apartament 2+1+2, Me Strukture Te Rregullt !! - 110m2

Furnished

178,000€

172,000€

  • Rruga Frosina Plaku
  • 1132
  • 2 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFES526136 - Tek Kompleksi Magnet,Shitet Apartament 2+1+2, Me Hapesira Te Bollshme!! Apartamenti me siperfaqe totale 110 m2 nga te cilat 94.7 jan siperfaqe neto, ndodhet ne katin e 6-te banim te nje Kompleksi fantastik per banim, ndertim i vitit 2013 i mireadministruar dhe me dy ashensor. Organizohet nga korridori qe ben shperndarjen ne sallonin e ndenjes me dalje ne ballkon, kendi i gatimit me vete, dhoma e gjumit matrimoniale, dhome gjumi per femije dhe 2 tualete me dritare qe lidhen me korridorin. Apartamenti lokalizohet ne nje ndertim te ri dhe cilesor me punime bashkekohore ku vihet re termoizolimi i fasades , vetrata te pajisura me dopio xham termik, izolim akustik etj. Aparatamenti eshte totalisht i mobiluar. Zona ne te cilen ndodhet eshte nje nga zonat me te kerkuara, e cila ofron te gjitha facilitetet, markete, akses per levizjet urbane etj. Ka orientim Jug-Lindje-Perendim, cka i sjell drite dhe ndricim natyral gjate gjithe dites. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare RealDeal ne numrin 0674032997!!!

Property Details

Total Area 110m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 6
Zone Kompleksi Magnet
Street Rruga Frosina Plaku
Construction Year 2013
Total Building Floors 8

Features

Mortgage Residential Property Elevator Balcony Invested Recently Toilet with Window Furnished West Orientation View South Orientation East Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

167,000€

175,000€

Tek Liqeni I Thate, Shitet Apartament 2+1+2 Me Cmim Oka... - 120m2
Liqeni i Thate - Rruga Hamdi Sina

Tek Liqeni I Thate, Shitet Super Apartament 2+1+2, Totalisht I Investuar Dhe Me Cmim Okazion!! Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje ndertimi te ri...

178,000€
Prane Medresese, Shitet Super Apartament 2+1+2 Totalish... - 101m2
Medrese - Rruga Ferit Xhajko

Prane Medresese, Shitet Super Apartament 2+1+2 Totalisht I Investuar!!! Apartamenti ndodhet ndodhet ne katin e 2 banim te nje ndertimi te ri te sapo p...

169,000€
Tek Ish-Profarma, Shitet Super Apartament 2+1 Ne Komple... - 137m2
Xhamlliku - Rruga Nikolla Zoraqi

Tek Ish-Profarma, Ne Kompleks Te Ri, Shitet Super Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollshme!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 6 banimi te nje pallati 8 k...