Tek Rezidenca "Vila Lule", Shitet Vile Luksoze 3 Kateshe, Gati per Banim!!! - 508m2

Furnished

500,000€

450,000€

  • Rruga Xhaferr Shaba
  • 508

Property Description

REFES525929 - Tek Rezidenca ' Vila Lule'shitet Vile e perfunduar dhe e mobiluar !! Kompleksi Vila Lule eshte nje projekt i ri me vila , me nje vendodhje shume te mire, ne mes te gjelberimit dhe ajrit te paster prane Mjull Bathores. Kompleksi rezidencial modern ndodhet neMjull bathore shume prane Saukut dhe Tegut .Vila organizohet ne 3 kate mbi toke 1 kat perdhe dhe 2 kate mbi, ku siperfaqe E banimit eshte 234m/2 cdo kat eshte nga 78m2 dhe gjithashtu siperfaqe oborri me siperfaqe 275m2 dhe parkim jashte ne oborr per 2 makina .Vila ka orientim Jug-Lindje dhe organizohet si me poshte kati perdhe ka sallonin me 3 ambiente, gatimi+ngrenie+ndenjie nje tualet me dritare dhe nje dhome teknike, kati 1 ka 3 dhome gjumi matrimoniale me tualet te dedikuar kati i 2 ka 1 dhome master bedroom me tualet dhe garderop te dedikuar. Rezidenca eshte unike bashkekohore ne llojin e saj, ku gjelberimi, kopshtet dhe hapesirat publike zene nje perqindje te konsiderueshme te siperfaqes se truallit. Rezidenca Lule do te ofroje punime shume cilesore, arkitekture moderne, me drite natyrale gjate gjithe dites fale orientimit shume te mire Jug-Lindje, standart te larte jetese, komoditet,siguri dhe administrim 24 ore, sherbime mirembajtjeje etj. Projekti eshte projektuar ne harmoni me natyren e cila ju jep mundesi banoreve te jetojne shendetshem ne privatesi dhe te shijojne peisazhet dhe oborret e gjelberuara. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare RealDeal ne numrin 0674932997!!!

Property Details

Total Area 508m2
Status
Active
Property Type Villa
Floor 3
Zone TEG
Street Rruga Xhaferr Shaba
Construction Year 2023
Total Building Floors 3

Features

Residential Property More than one Balcony Balcony Invested Recently Storehouse Parking Opportunity Toilet with Window Furnished South Orientation East Orientation West Orientation Pets welcome View Window screens Parking post

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

499,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Qendres Se Qytetit, Shitet Vile+Truall Me Lokaci... - 320m2
ATSH - Rruga Norbert Jokl

Shume afer qendres se qytetit, mbrapa Atsh-se, ne super pozicion, Shitet Vile nje kateshe + Truall. Vila shtrihet ne truall prej 320 m² me gjurme nder...

2,000,000€
Ne Rolling Hills Luxury Residences 2 , Shitet Super Vil... - 505m2
TEG - Rruga Rezervat e Shtetit

“Rolling Hills Luxury Residences” është një kompleks me 154 vila elegante, i pari i këtij lloji në Shqipëri. Vile individuale e perbere ne 2 kate plus...

500,000€
Cmim Okazion!! Tek "Olive Park” Rezidence, Shitet Super... - 374m2
Sauk - Rruga e Elbasanit

Tek "Olive Park” Rezidence, shitet Vile me cmim okazion ne faze tulle !! Olive Park eshte nje projekt i ri me vila dhe apartamente, me nje vendodhje s...