Tek Rezidenca "Vila Lule", Shitet Vile Luksoze 3 Kateshe, Gati per Banim!!! - 508m2

Furnished

500,000€

470,000€

  • Rruga Xhaferr Shaba
  • 529

Property Description

REFES525929 - Tek Rezidenca ' Vila Lule'shitet Vile e perfunduar dhe e mobiluar !! Kompleksi Vila Lule eshte nje projekt i ri me vila , me nje vendodhje shume te mire, ne mes te gjelberimit dhe ajrit te paster prane Mjull Bathores. Kompleksi rezidencial modern ndodhet neMjull bathore shume prane Saukut dhe Tegut .Vila organizohet ne 3 kate mbi toke 1 kat perdhe dhe 2 kate mbi, ku siperfaqe E banimit eshte 234m/2 cdo kat eshte nga 78m2 dhe gjithashtu siperfaqe oborri me siperfaqe 275m2 dhe parkim jashte ne oborr per 2 makina .Vila ka orientim Jug-Lindje dhe organizohet si me poshte kati perdhe ka sallonin me 3 ambiente, gatimi+ngrenie+ndenjie nje tualet me dritare dhe nje dhome teknike, kati 1 ka 3 dhome gjumi matrimoniale me tualet te dedikuar kati i 2 ka 1 dhome master bedroom me tualet dhe garderop te dedikuar. Rezidenca eshte unike bashkekohore ne llojin e saj, ku gjelberimi, kopshtet dhe hapesirat publike zene nje perqindje te konsiderueshme te siperfaqes se truallit. Rezidenca Lule do te ofroje punime shume cilesore, arkitekture moderne, me drite natyrale gjate gjithe dites fale orientimit shume te mire Jug-Lindje, standart te larte jetese, komoditet,siguri dhe administrim 24 ore, sherbime mirembajtjeje etj. Projekti eshte projektuar ne harmoni me natyren e cila ju jep mundesi banoreve te jetojne shendetshem ne privatesi dhe te shijojne peisazhet dhe oborret e gjelberuara. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare RealDeal ne numrin 0674932997!!!

Property Details

Total Area 508m2
Status
Active
Property Type Villa
Floor 3
Zone Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke
Street Rruga Xhaferr Shaba
Construction Year 2023
Total Building Floors 3

Features

Residential Property More than one Balcony Balcony Invested Recently Storehouse Parking Opportunity Toilet with Window Furnished South Orientation East Orientation West Orientation Pets welcome View Window screens Parking post

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

494,000€
Tek Swan Lake Rezidence, Shitet Super Vile Me Cmim Okaz... - 291m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Panorama e Liqenit

Tek Liqeni Farkes, Ne Swan Lake Rezidence, Shitet Super Vile Me Cmim Okazion!!! Swan Lake Residence, një residence e re me vila dhe apartamente, e cil...

300,000€
Cmim i diskutueshem

320,000€

Tek Residenca Aba, Shitet Vile 3 Kateshe Me Parkim Indi... - 196m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Turdive

Tek Residenca Aba ne nje nder zonat me elitare persa i perket cilesise se jeteses, mes natyres dhe larg zhurmes se qytetit shitet Vile 3 kateshte me 2...

4,300€ / month
Cmim i diskutueshem
Tek Liqeni I Farkes, Jepet Me Qira Vile 4 Kateshe Total... - 900m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Collaket

Tek Liqeni I Farkes, Jepet Me Qira Vile 4 Kateshe Totalisht E Investuar!!! Vila eshte e organizuar ne 4 kate, me siperfaqe totale ndertimi 400 m2 dhe...