Ne Don Bosko, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Per Zyra Prane Vodafonit!!! - 132m2

Partialy Furnished
1,000€ / month

  • Rruga Don Bosko
  • 1153
  • 3 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFES525847 - Ne Don Bosko Prane Vodafonit Jepet Me QIra Apartament per Zyra 2+1+2.. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te banimit dhe te trete teknik te nje pallati 10 katesh te mire administruar me ashensor. Pallati ne te cilin ndodhet apartamenti karakterizohet nga nje cilesi ndertimi te larte dhe strukturat e banimit jane perfekte dhe totalisht te shfrytezueshme. Apartamenti organizohet ne nje siperfaqe totale prej 132 m2, prej te ciave 29m2 eshte veranda dhe 95m2 siperfaqja neto. Apartamenti eshte i organizuar ne dhomen e ndenjes me dalje ne ballkon, kendin e gatimit te vecuar, nje korridor i cili ben shperndarjen ne nje dhome gjumi matrimoniale me dalje ne ballkon, dhome tjeter e gjumit dhe dy tualete me hapesira te bollshme. Orientimi i apartamentit eshte Jug-Perendim, cfare mundeson drite natyrale ne pjesen me te madhe te dites. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355 67 403 2997!!

Property Details

Total Area 132m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 3
Zone Don Bosko- Laprake - Kupola
Street Rruga Don Bosko
Construction Year 2008
Total Building Floors 10

Features

Mortgage Residential Property Elevator More than one Balcony Balcony Partially Furnished South Orientation East Orientation West Orientation View

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

156,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Colonnade Building, Shitet Apartament 2+1+2 Me Orie... - 97m2
Don Bosko- Laprake - Kupola - Rruga Dritan Hoxha

Tek Colonnade Building, Shitet Apartament 2+1+2 Me Orientim Perfekt !!! Apartamenti disponon siperfaqe totale 97.3m2 dhe neto 80.4m2 dhe ndodhet ne ka...

155,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Don Bosko, Tek Twister Rezidence, Shitet Apartament... - 95m2
Don Bosko- Laprake - Kupola - Rruga Eshref Frasheri

Ne Don Bosko, Tek Twister Rezidence, Shitet Apartament 2+1+2, Ne Ndertim Te Ri !! Apartamenti me siperfaqe totale 94.49 m2, ndodhet ne katin e 3-te te...

185,000€
Cmim i diskutueshem

187,000€

Prane Rruges Don Bosko, Shitet Apartament 2+1 Me Verand... - 125m2
Don Bosko- Laprake - Kupola - Rruga Androkli Kostallari

Prane Rruges Don Bosko Shitet Apartament 2+1+2 Me Verand. Apartamenti Ndodhet ne nje ndertim te vitit 2005 me ashensor ne katin e 7 dhe ka nje siperf...