Buze Unazes Se Re, Shitet Njesi Komerciale Ne Katin 0, Ideale Per Tipologji te Ndryshme Biznesesh!!! - 180m2

Furnished
699,000€

  • Rruga Teodor Keko
  • 112

Property Description

REFES525781 - Ne zonen e Astirit, ne nje nga rruget me te frekuentuara shitet ambient biznesi ne katin 0 buze rruges kryesore. Ambienti ka siperfaqe totale 180 m2 dhe neto 165m2 dhe organizohet si open space bashke me te dedikuar. Ambjenti eshte momentialisht i dhene me qera ne vlere 1500Euro ne muaj neto, gjithashtu ambienti eshte goxha i aksesueshem per shkak dhe te lokacionit perfekt ne zemer te Astirit. Ambienti ka fasade xhami nga te dyja krahet e saj cka e ben shume te mire edhe per brandim te biznesit . Hapesira mund te shfrytezohet per tipologji te ndryshme biznesi si klinika dentare ,laboratore te ndryshem, dyqane, call center etj . Zona e Astirit vitet e fundi ka pasur nje zhvillim mjaft te mire ne infrastukture dhe nisur nga numri i larte i popullsise qe banon eshte nje zone me potenciale te larta ne zhvillimin e bizneseve te ndryshme sidomos ne fushen e sherbimeve. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997

Property Details

Total Area 180m2
Status
Active
Property Type Office
Floor 0
Zone Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat
Street Rruga Teodor Keko
Construction Year 2016
Total Building Floors 8

Features

Mortgage Residential Property Invested Recently South Orientation East Orientation West Orientation North Orientation View Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

2,000€ / month
Ne Prush, Jepet Me Qira Magazine Dhe Zyra Te Sapo Perfu... - 400m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - 8PCQ+MFG

Ne Prush, Jepet Me Qira Magazine Dhe Zyra Te Sapo Perfunduara !!! Magazina ka nje siperfaqe total trualli 1200 m2, hapesire magazine 300 m2, zyra 100...