Prane Rruges Don Bosko, Shitet Apartament 2+1 Me Verande 125m2 !!! - 125m2

Partialy Furnished

187,000€

185,000€

  • Rruga Androkli Kostallari
  • 833
  • 2 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFES525217 - Prane Rruges Don Bosko Shitet Apartament 2+1+2 Me Verand. Apartamenti Ndodhet ne nje ndertim te vitit 2005 me ashensor ne katin e 7 dhe ka nje siperfaqe neto 125m2 plus 125m2 verand. Apartamenti organizohet ne nje koridor qe shperndan ambjentet,salloni i ndenjes me pjesen e gatimit ne vete, dy dhoma gjumi nje per femije dhe tjetra matrimoniale me tualet me dritare dhe garderob gjithashtu dhe nje tualet dite poashtu me dritare, apartamenti disponon nje verand te bollshme me super pamje. Apartamenti Ka orientim juge perendim dhe ka ndricim natyral gjate gjithe dites.Apartamenti disponon dokumentacion te plote Hipotekor. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997 !

Property Details

Total Area 125m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 7
Zone Don Bosko- Laprake - Kupola
Street Rruga Androkli Kostallari
Construction Year 2005
Total Building Floors 7

Features

Mortgage Veranda Elevator Toilet with Window Partially Furnished

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
185,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Inxhinieria E Ndertimit, Shitet Apartament 2+1 Me V... - 141m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Rruga Studenti 61

Prane Inxhinieris Se Ndertimit Shitet Apartament 2+1 Me Verand!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 nga 6 katet te nje pallati te mireadministruar me a...

E RE
193,500€
Cmim i diskutueshem
Tek Kompleksi Novus, Prane Bulevardit Te Ri Shitet Apar... - 107m2
Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit - Rruga Karl Gega

Tek Kompleksi Novus me vendndodhje ne Bulevardin e Ri, 800 metra larg Qendres, Shitet Apartament 2+1+2 Me Cmim Kleringu. Apartamenti ndodhet ne katin...

156,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Colonnade Building, Shitet Apartament 2+1+2 Me Orie... - 97m2
Don Bosko- Laprake - Kupola - Rruga Dritan Hoxha

Tek Colonnade Building, Shitet Apartament 2+1+2 Me Orientim Perfekt !!! Apartamenti disponon siperfaqe totale 97.3m2 dhe neto 80.4m2 dhe ndodhet ne ka...