Tek Ish Ekspozita, Shitet Apartament 2+1+2 Me Organizim Perfekt!!! - 106m2

Furnished
238,000€

  • Rruga Nikolla Jorga
  • 1077
  • 2 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFES522671 - Apartamenti Ndodhet në Zonën më të mirë të Tiranës,vetëm 5 minuta larg nga Qëndra. I ndodhur në katin e 9-të të një pallati të ri të pajisur me ashnensorë, me termoizolim dhe punime shumë cilësor në hapsirat e përbashkëta. Apartamenti ka një planimetri perfekte me sipërfaqe totale prej 106m2 i , i sapo riknstruktuar dhe i mobiluar me një stil bashkëkohor. Organizimi i tij është si më poshtë: një koridor i cili të lidh me sallonin e ndenjes dhe këndin e gatimit të vecuar, si dhe me dalje në ballkon. Vecoria e këtij apartamenti në hapsirat e ditës është vetrata e xhamit, e cilat i mundëson apartamentit një ndricim natyral në pjesën më të madhe të ditës. Gjithashtu dhe pamja e lirë është mjaft relaksuese për shkak të orientimit jug dhe lindje. Në hapsirat e natës apartamenti disponon dy dhoma gjumi matrimoniale, me një hapsirë shumë të bollshme dhe me një investim cilësor. Në apartament janë dy tualete të cilat janë të aksesueshme lehtësisht nga të gjitha ambientet. Momentalisht njëri prej tualeteve është përshtatur në depo për nevojat e familjarëve. Por mund të kthehet lehtësisht në gjëndjen e tij të mëparshme. Apartamenti është rikostruktuar dhe dallohet lehtësisht parketi shumë cilësor, instalimet elektrike dhe hidraulike të saporealizuara. Mobilimi i është me një stil bashkëkohor por dhe shumë mirë i përshtatur me hapsira e apartamentit. Përfshin kuzhinën me të gjitha elektroshtëpiaket cilësore, ambientin e ndenjës, dhomat e gjumit, si dhe hidrosanitaret shumë moderne. Zona në të cilën ndodhet aprtamenti ofron të gjitha facilitetet e nevojshme si banka, market, restorante, farmaci, linja transporti publik, shkolla etj, ca ka mundëson një jetesë shumë komode. Apartamenti ka dokumetacion të rregullt hipotekor. Kontaktoni tani në nr +355 67 403 2997 dhe konfirmoni prezantimin tuaj në apartament.

Property Details

Total Area 106m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 9
Zone Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat
Street Rruga Nikolla Jorga
Construction Year 2002
Total Building Floors 9

Features

Mortgage Elevator Balcony Invested Recently Storehouse Furnished East Orientation View Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

235,000€

237,000€

Tek Komuna E Parisit, Shitet Apartament 2+1 Me Planimet... - 97m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Anton Lufi

Ne Komune Te Parisit, Te Niku Konstruksion , Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Pefekte!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te nje pallati te ri 7-kat...

230,000€
Prane Teg Tek "Tulipan Residence" Shitet Apartament 2+1... - 144m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Haxhi Dushku

Prane TEG tek "Tulipan Residence" Shitet apartament 2+1+2 ! Apartamenti ka siperfaqe 144.08m² dhe organizohet ne nje sallon te bollshem me dalje ne ba...

500€ / month
Tek Ish Ekspozita, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Mobil... - 80m2
Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat - Rruga Nikolla Jorga

Tek Ish Ekspozita, tek Rruga "Nikolla Jorga" prane Restorant Tepelena jepet me qira apartament 2+1 me hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne ka...