Tek Kompleksi Univers City, Shitet Apartament 2+1+2 Me Pamje Nga Parku ! - 127m2

Unfurnished
127,000€

  • Rruga Gryka e Kaçanikut
  • 52
  • 2 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFEK387374 - Tek Kompleksi Univers City, Prane QTU Shitet Apartament 2+1+2 Me Super Pamje . Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri ne faze perfundimi. Kompleksi ku ndodhet ky apartament ofron te gjitha facilitetet e nevojshme, eshte lehtesisht i aksesueshem dhe ka cilesi shume te larte ndertimi. Organizimi i apartamentit eshte si me poshte: Hyrja me korridor, salloni i ndenjes i lidhur me kendin e gatimit dhe me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi njera prej te cilave me tualet, dhe tualeti kryesor. Orientimi i apartamentit eshte veri-perendim dhe ka pamje totalisht te hapur nga parku qendror i kompleksit. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjencine Imobilare The RightDeal ne numrin +355 67 403 2997!!!

Property Details

Total Area 127m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 6
Zone Dogana - Kthesa e Kamzes - Autostrada Tirane Durres
Street Rruga Gryka e Kaçanikut
Construction Year 2024
Total Building Floors 6

Features

Residential Property Elevator Balcony West Orientation North Orientation View

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

125,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Astir, Shitet Apartament 2+1 Me Shume Drite!!! - 104m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Rruga Foto Xhavella

Ne Astir, Prane Bar 2 Palmat, Shitet Apartament 2+1 Me Shume Drite!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati 8-katesh ne ndertim te ri dhe te...

125,000€
Ne Astir, Shitet Apartament 2+1+2 Me Kubature Te Rregul... - 108m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Boulevard Kashar

Ne Astir, Tek Kompleksi Fratari Shitet Apartament 2+1+2 Tualete Me Kubature Te Rregullt. Apartamenti me siperfaqe totale 108.38 m2, neto 97.2 m2 ndodh...

114,000€

117,000€

Ne Rrugen Hoxha Tahsim, Shitet Apartament 2+1 Ideal Per... - 56m2
9 Katshet - Pazari i Ri - Shkolla e Kuqe - ATSH - Ministria e Jashtme - Rruga Hoxha Tahsim

Ne Kryqezimin e Rruges Hoxha Tasim Me Rrugen Bardhyl, Shitet Apartament 2+1 Ideal Per Investim!!! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te pallati pese...