Tek Ish-Profarma, Shitet Apartament 1+1 Ideal per Investim !! - 63m2

Unfurnished
103,000€

  • Rruga Nikolla Zoraqi
  • 261
  • 1 room
  • 1 bathroom

Property Description

REFEK387373 - Tek Ish-Profarma Shitet Apartament 1+1 Ideal per Investim !! Apartramenti ndodhet ne katin e shtate banim ne nje nga komplekset me te mira te zones. Orientimi i apartamentit nga lindja ofron ndricim natyral gjate gjithe dites. apartamenti organizohet nga hyrja me korridor, salloni i ndenjes i lidhur me kendin e gatimit dhe me dalje ne ballkon, nje dhome gjumi dhe tualeti me dritare. Kompleksi sapo ka perfundur dhe eshte i gatshem per banim. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti oron te gjitha facilitetet per nje jetese sa me komode. Per nje vizite ne prone kontaktoni me Agjensine Imobilare The Right Deal ne numrin 0674032997!!!

Property Details

Total Area 63m2
Status
Active
Property Type Apartment 1+1
Floor 7
Zone Brryli - Materniteti i Ri - Xhamlliku - Porcelan - TV Klan
Street Rruga Nikolla Zoraqi
Construction Year 2024
Total Building Floors 7

Features

Residential Property Elevator Balcony Toilet with Window East Orientation View

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
110,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Qender Te Sarandes, Shitet Super Apartament 1+1 Me O... - 71m2
Saranda - Rruga Idriz Alidhima

Ne Sarande Prane Qendres 10 minuta larg plazhit, Shitet Super Apartament 1+1 !!! Apartamenti ndodhet ne katin e peste banim te nje pallati te ri me a...

E RE
96,000€
Ne Yzberisht, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt... - 64m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Rruga 3 Deshmoret

Ne Yzberisht, Tek Bulevardi Migjeni Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt. Apartamenti me siperfaqe bruto 64 m2, Neto 54.34 m2 ndodhet ne katin e...

110,000€
Cmim i diskutueshem
Te Xhamia E Tabakeve, Shitet Apartament 1+1 Perfekt Per... - 55m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Shyqyri Ishmi

Prane Xhamise Se Tabakeve, Afer Bulevardit Bajram Curri, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt, Shume Afer Unazes!!! Apartamenti ndodhet ne katin...