Ne Dhermi, Tek Kompleksi Sofo Duni, Shitet Super Apartament 1+1, Me Pamje nga Deti !! - 54m2

Unfurnished
167,000€

  • Rruga Perivolo
  • 184
  • 1 room
  • 1 bathroom

Property Description

REFEK387369 - Ne Dhermi, Tek Kompleksi Sofo Duni, Shitet Apartament 1+1 Me Pamje nga Deti!! Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te ri ne ndertim, fare prane bregut te detit. Kompleksi karakterizohet nga punime teper cilesore dhe ofron pamje spektakolare nga deti. Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte te njeres prej godinave dhe ofron pamje nga bregu i mrekullueshem i Dhermiut. Organizimi i Apartramentit eshte si me posht: nga salloni i ndenjes i lidhur me kendin e gatimit dhe me dalje ne ballkon, nje dhome gjumi me dalje ne ballkon dhe nje tualet. Bashk me apartamentin ofrohet mundesi parkimi brenda hapsires se kompleksit. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare The Right Deal ne numrin 0674032997!!!

Property Details

Total Area 54m2
Status
Active
Property Type Apartment 1+1
Floor 2
Zone Dhermi
Street Rruga Perivolo
Construction Year 2024
Total Building Floors 4

Features

Residential Property Balcony Parking Opportunity West Orientation View

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

157,000€
Tek Palladium Rezidence, Tek Liqeni I Thate Shitet Supe... - 89m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Rruga Hamdi Garunja

Tek Liqeni i Thate, ne Rezidencen Palladium, shume prane Radison Hotel shitet super apartament 1+1 me strukture perfekte. Apartamenti ndodhet ne katin...

167,000€

175,000€

Tek Turquoise Marina, Shitet Apartament 1+1 Me Mundesi... - 97m2
Gjiri i Lalzit - Rruga e bregdetit

Ne Gjirin E Lalezit, Tek Turquoise Marina, Shitet Apartament 1+1 Ne Kompleksin Me Te Mire Ne Bregdet!!! Apartamenti ka siperfaqe totale 96.73m² dhe or...

180,000€

185,000€

Ne Dhermi, Tek Kompleksi Sofo Duni, Shitet Apartament 1... - 60m2
Dhermi - Rruga Perivolo

Ne Dhermi, Tek Kompleksi Sofo Duni, Shitet Apartament 1+1 Ideal Per Investim!!! Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te ri ne ndertim, fare prane bregu...