Tek Kompleksi Univers City, Prane QTU Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Perfekte ! - 112m2

Unfurnished
100,000€

  • Rruga Gryka e Kaçanikut
  • 77
  • 2 rooms
  • 1 bathroom

Property Description

REFEK387271 - Tek Kompleksi Univers City, Prane QTU Shitet Apartament 2+1 . Apartamenti ndodhet ne katin e par te nje pallati te ri ne faze perfundimi. Kompleksi ku ndodhet ky apartament ofron te gjitha facilitetet e nevojshme, eshte lehtesisht i aksesueshem dhe ka cilesi shume te lart ndertimi. Organizimi i apartamentit eshte si me poshte: Hyrja me korridor, salloni i ndenjes i lidhur me kendin e gatimit dhe me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi me dalje ne ballkon, nje tualet dhe dy ballkone. Orientimi i apartamentit eshte nga lindja. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare The RightDeal ne numrin 0674032997!!!

Property Details

Total Area 112m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 1
Zone Dogana - Kthesa e Kamzes - Autostrada Tirane Durres
Street Rruga Gryka e Kaçanikut
Construction Year 2024
Total Building Floors 8

Features

Residential Property Elevator More than one Balcony Balcony East Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
108,500€
Tek Kompleksi Univers City, Prane Qtu Shitet Apartament... - 121m2
Dogana - Kthesa e Kamzes - Autostrada Tirane Durres - Rruga Gryka e Kaçanikut

Tek Kompleksi Univers City, Prane QTU Shitet Apartament 2+1+2 . Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ri ne faze perfundimi. Kompleksi...

E RE
96,000€
Ne Fresk, Shitet Apartament 2+1 Me Pamje Te Lire !!! - 83m2
Fresk - Linze - Dajt - SH54

Ne Fresk, prane Auto Kalaja shitet apartament 2+1 me pamje te lire. Apartamenti me siperfqe bruto 83.2 m2 , neto 73 m2 ndodhet ne katin e dyte te nje...

E RE
91,000€
Tek Univers City, Shitet Apartament 2+1 Ne Faze Perfund... - 87m2
Dogana - Kthesa e Kamzes - Autostrada Tirane Durres - Rruga Gryka e Kaçanikut

Te Univers City, Shitet Apartament 2+1 Ne Fazen Perfundimtare te Punimeve!! Apartamenti ndodhet ne katin e 6-banim ne nje nga godinat dhe organizohet...