Tek Komuna e Parisit, Jepet me Qira Apartament 2+1+2, I Sapo Investuar!!! - 100m2

Furnished
800€ / month

  • Rruga Prokop Mima
  • 103
  • 2 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFEK387193 - Tek Komuna e Parisit Jepet me Qera Apartament 2+1+2, I Sapo Investuar. Apartamenti ndodhet fare prane "Kristal Center", ne nje zone qe ofron te gjitha facilitetet e nevojshme, gjithashtu eshte lehtesisht i aksesueshem nga unaza e madhe. Orientimi i apartamentit eshte perfekt Lindje-Jug-Perendim cka i mundeson ndricim natyral gjate gjithe dites. Apartamenti eshte i sapo investuar dhe organizohet nga hyrja me korridor, salloni i ndenjes i lidhur me kendin e gatimit, dy dhoma gjumi te bollshme, dy tualete njeri prej te cileve me dritare dhe nje ballkon. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal Properties +355674032997

Property Details

Total Area 100m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 2
Zone Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit
Street Rruga Prokop Mima
Construction Year 2009
Total Building Floors 6

Features

Mortgage Elevator Balcony Invested Recently Toilet with Window South Orientation East Orientation West Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
140,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Kodra E Diellit, Shitet Apartament 2+1 Ideal Per In... - 89m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Zallit

Tek Kodra e Diellit Shitet Apartament 2+1 Ideal Per Investim!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor dhe te mireadmini...

800€ / month
Ne Bllok Jepet Me Qira Apartament 2+1 Per Biznes Buze R... - 79m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Rruga Sami Frashëri

Ne zonen e Bllokut, buze rruges kryesore jepet me qera apartament 2+1 i shfrytezuar per biznes per shkak te vendndodhjes se favorshme. Apartamenti nd...

800€ / month
Te Kopshti Botanik, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1... - 110m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Selita e Vjetër

Te Kopeshti Botanik Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 Totalisht I Investuar!! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri te mireadministru...