Tek Bulevardi i Ri, Ne kompleksin "Ndregjoni" Shitet Apartament 3+1+2 Me Kuzhine te Vecuar !! - 128m2

Unfurnished
185,000€

  • Rruga Filip Jano
  • 95
  • 3 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFEK386960 - Tek Bulevardi i Ri, Ne kompleksin "Ndregjoni" Shitet Apartament 3+1+2 Me Kuzhin te Vecuar !!! Apartamenti me siperfaqe bruto 127.6m² dhe siperfaqe neto 110m², dhe ndodhet ne katin e 3, te nje pallati 10 katesh te pajisur me ashensor. Eshte i organizuar nga hyrja me korridor, salloni i ndenjes me dalje ne ballkon, kendi i gatimit i vecuar, tre dhoma gjumi njera prej te cilave me tualet dhe ballkon, dhe tualeti i dites. Orientimi i apartamentit eshte Lindje,-Perendim cka i mundeson ndricim natyral gjate gjithe dites. Pallati ne te cilin ndodhet apartamenti dallohet per punimet cilesore, duke filluar nga termoizolimi i fasades, instalimet hidraulike inkaso, instalimet e sistemit te kondicionimit multisplit, shtrimi me parket ose me pllake, dritare dopioxham termike, etj. Aktualisht, objekti eshte ne faze fasade. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni THE Right Deal +355674032997!

Property Details

Total Area 128m2
Status
Active
Property Type Apartment 3+1
Floor 3
Zone Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit
Street Rruga Filip Jano
Construction Year 2025
Total Building Floors 10

Features

Residential Property Elevator More than one Balcony Balcony East Orientation West Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
193,500€
Cmim i diskutueshem
Tek Kompleksi Novus, Prane Bulevardit Te Ri Shitet Apar... - 107m2
Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit - Rruga Karl Gega

Tek Kompleksi Novus me vendndodhje ne Bulevardin e Ri, 800 metra larg Qendres, Shitet Apartament 2+1+2 Me Cmim Kleringu. Apartamenti ndodhet ne katin...

214,000€
Tek Bulevardi I Ri, Shitet Apartament 3+1 Me Orientim P... - 139m2
Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit - Rruga Jordan Misja

Tek Bulevardi i Ri, Ne Rezidencen Platinium, Shitet Apartament 3+1 Me Orientim Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin 3 te nje godine 10 kateshe, me...

217,000€
Tek Bulevardi I Ri, Ne Rezidencen "El Bavo", Shitet Apa... - 170m2
Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit - Rruga Jordan Misja

Tek Bulevardi i Ri, Ne Rezidencen "El Bavo", Shitet Apartament 3+1+2 Me Cmim Kleringu!!! Apartamenti me siperfaqe bruto 169.28m² dhe siperfaqe neto 14...