Tek Bulevardi i Ri, Ne kompleksin "Ndregjoni" Shitet Apartament 2+1+2 Me Planimetri Perfekte !! - 112m2

Unfurnished
163,000€

  • Rruga Filip Jano
  • 138
  • 2 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFEK386958 - Tek Bulevardi i Ri, Ne kompleksin "Ndregjoni" Shitet Apartament 2+1+2 !!! Apartamenti me siperfaqe bruto 112.2m² dhe siperfaqe neto 96.7m², dhe ndodhet ne katin e 5, te nje pallati 10 katesh te pajisur me ashensor. Eshte i organizuar nga hyrja me korridor, salloni i ndenjes, se bashku me kendin e gatimit dhe me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi njera prej te cilave me tualet, tualeti i dites dhe lavanderi. Orientimi i apartamentit eshte Jug-Lindje, Veri-Perendim cka i mundeson ndricim natyral gjate gjithe dites. Pallati ne te cilin ndodhet apartamenti dallohet per punimet cilesore, duke filluar nga termoizolimi i fasades, instalimet hidraulike inkaso, instalimet e sistemit te kondicionimit multisplit, shtrimi me parket ose me pllake, dritare dopioxham termike, etj. Aktualisht, objekti eshte ne faze fasade. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni THE Right Deal +355674032997!

Property Details

Total Area 112m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 5
Zone Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit
Street Rruga Filip Jano
Construction Year 2025
Total Building Floors 10

Features

Parking Opportunity Toilet with Window Not furnished View Elevator Balcony

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
193,500€
Cmim i diskutueshem
Tek Kompleksi Novus, Prane Bulevardit Te Ri Shitet Apar... - 107m2
Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit - Rruga Karl Gega

Tek Kompleksi Novus me vendndodhje ne Bulevardin e Ri, 800 metra larg Qendres, Shitet Apartament 2+1+2 Me Cmim Kleringu. Apartamenti ndodhet ne katin...

199,800€
Cmim i diskutueshem
Tek Kompleksi Novus, Prane Bulevardit Te Ri Shitet Apar... - 111m2
Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit - New Boulevard Tirana

Tek Kompleksi Novus me vendndodhje ne Bulevardin e Ri, 800 metra larg Qendres, Shitet Apartament 2+1+2 me hapesira te bollshme dhe me orientim perfek...

140,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Bulevardi Ri, Shitet Apartament 2+1 Me Cmim Klering... - 90m2
Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit - Rruga Jordan Misja

Tek Bulevardi i Ri, Prane Rruges Jordan Misja, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt!!! Apartamenti me siperfaqe bruto 90m² dhe siperfaqe neto 76m...