Tek Bulevardi i Ri, Ne kompleksin "Ndregjoni" Shitet Apartament 2+1+2 Me Planimetri Perfekte !! - 112m2

Unfurnished
163,000€

  • Rruga Filip Jano
  • 138
  • 2 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFEK386958 - Tek Bulevardi i Ri, Ne kompleksin "Ndregjoni" Shitet Apartament 2+1+2 !!! Apartamenti me siperfaqe bruto 112.2m² dhe siperfaqe neto 96.7m², dhe ndodhet ne katin e 5, te nje pallati 10 katesh te pajisur me ashensor. Eshte i organizuar nga hyrja me korridor, salloni i ndenjes, se bashku me kendin e gatimit dhe me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi njera prej te cilave me tualet, tualeti i dites dhe lavanderi. Orientimi i apartamentit eshte Jug-Lindje, Veri-Perendim cka i mundeson ndricim natyral gjate gjithe dites. Pallati ne te cilin ndodhet apartamenti dallohet per punimet cilesore, duke filluar nga termoizolimi i fasades, instalimet hidraulike inkaso, instalimet e sistemit te kondicionimit multisplit, shtrimi me parket ose me pllake, dritare dopioxham termike, etj. Aktualisht, objekti eshte ne faze fasade. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni THE Right Deal +355674032997!

Property Details

Total Area 112m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 5
Zone Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit
Street Rruga Filip Jano
Construction Year 2025
Total Building Floors 10

Features

Parking Opportunity Toilet with Window Not furnished View Elevator Balcony

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
165,000€
Ne Rrugen E Dibres, Tek Kompleksi Halili, Shitet Aparta... - 80m2
Rruga e Dibres - Selvia - Medrese - Farmacia 10 - Rruga e Dibrës

Ne Rrugen E Dibres, Tek Kompleksi Halili, Shitet Apartament 2+1 Me Lokacion Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin 7 te nje prej godinave te kompleks...

E RE
155,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Don Bosko, Tek Twister Rezidence, Shitet Apartament... - 95m2
Don Bosko- Laprake - Kupola - Rruga Eshref Frasheri

Ne Don Bosko, Tek Twister Rezidence, Shitet Apartament 2+1+2, Ne Ndertim Te Ri !! Apartamenti me siperfaqe totale 94.49 m2, ndodhet ne katin e 3-te te...

145,000€
Cmim i diskutueshem

153,000€

Tek Ish Parku, Shitet Apartament 2+1, Me Orientim Perfe... - 76m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Rruga Ndre Mjeda

Tek Ish Parku, tek Rruga Ndre Mjeda, Shitet Apartament 2+1 me Orientim dhe Vendndodhje Perfekte!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati...