Ne Kompleksin Turquoise Marina, Shitet Garsoniere Ideale Per Investim!!! - 49m2

Unfurnished

100,000€

95,000€

  • Rruga e bregdetit
  • 902
  • 1 room
  • 1 bathroom

Property Description

REFEK386410 - Ne Kompleksin Torquaise Marina Gjiri i Lalzit shitet Garsoniere, Ideale per Investim ! Garsonieria ndodhet ne katin e dyte te nje prej objekteve te kompleksit dhe organizohet nga ambienti i ndenjes dhe gatimit me dalje ne ballkon, ambienti i fjetjes i ndar me vehte dhe nje tualet. Apartamenti eshte i pershtatshem si per shtepi pushimi edhe per investim pasi zona ka kerkes te shtuar per ambiente me qera ditore. Kompleksi ofron te gjitha sherbimet e nevojshme gjithashtu ofron hapsira per argetim dhe relaks per te gjithe rezidentet. Per me shume informacion ose per te vizituar pronen nga afer, kontakto me The Right Deal ne numrin 067 403 2997!!

Property Details

Total Area 49m2
Status
Active
Property Type Apartment 1+1
Floor 2
Zone Gjiri i Lalzit
Street Rruga e bregdetit
Construction Year 2024
Total Building Floors 5

Features

Residential Property Elevator Balcony Not furnished South Orientation Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
98,000€
Ne Kompleksin Grand Gallery, Shitet Apartament 1+1 Tota... - 65m2
Yzberisht - Rruga 3 Deshmoret

Ne Yzberisht, Te Kompleksi Grand Gallery, Shitet Apartament 1+1 Totalisht I Investuar!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te te sapo per...

E RE
103,000€
Ne Astir, Tek Bulevardi I Kasharit Shitet Apartament 1+... - 77m2
Astir - Kashar

Ne Astir, Tek Bulevardi I Kasharit Shitet Apartament 1+1 planimetri te rregullt ne faze perfundimtare. Apartamenti ka siperfaqe bruto 76.90 m2 dhe sip...

E RE
91,000€
Ne Astir, Tek Bulevardi I Kasharit, Shitet Apartament 1... - 70m2
Astir - Kashar

Ne Astir, Tek Bulevardi I Kasharit Shitet Apartament 1+1 planimeyri te rregullt ne faze perfundimtare.Apartamenti ka siperfaqe bruto 70.00 m2 dhe sipe...