Tek Kompleksi Santorini, ne Dhermi Shitet Penthouse Fantastik me Pamje nga Deti!!! - 113m2

Unfurnished
359,000€

  • Rruga Perivolo
  • 591
  • 2 rooms
  • 1 bathroom

Property Description

REFEK386261 - Ne nje nga komplekset me te bukura te bregdetit shitet super Penthouse me pamje nga deti. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 dhe te fundit te njerit prej ndertimeve ne kompleks dhe eshte hyrje e vetme ne kat. Ky apartament ofron gjithcka duhet per nje shtepi plazhi, Pamje fantastike 360 grade, nga ballkoni dhe veranda e apartamentit mund te shohesh detin ne te dyja anet e kompleksit gjithashtu ke pamje te hapur brenda komplesksit ku mund te shohesh pishinen e cila eshte fare prane si dhe hapsirat rekreative brenda kompleksit. Gjithashtu duke qene hyrja e vetme ne katin e fundit ky apartament te jep komoditetin dhe privatesin e nje shtepije private. Veranda e bollshme e cila aksesohet nga salloni mund te perdoret si nje vend relaksi dhe argetimi, dhomat e gjumit kan ballkon te perbashket qe ofron gjithashtu pamje fantastike nga deti. Për më tepër informaicon ose një vizitë në pronë kontaktoni The RightDea (+355) 0 67 403 2997.

Property Details

Total Area 113m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 3
Zone Vlore
Street Rruga Perivolo
Construction Year 2023
Total Building Floors 3

Features

Residential Property Veranda More than one Balcony Balcony Toilet with Window South Orientation East Orientation West Orientation North Orientation View

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

360,000€
Prane Teg, Tek Rezidenca Halisof, Shitet Super Apartame... - 135m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Vilave

Prane TEG, Tek Rezidenca Halisof, Shitet Super Apartament 2+1+Verande,Totalisht E Investuar!!! Apartamenti ka siperfaqe totale 134.82 m2, nga te cilat...

350,000€
Ne Qender, Shitet Super Apartament 2+1 Me Orientim Per... - 112m2
Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave - Rruga Bardhok Biba

Ne Qender, Prane Hotel Opera, Shitet Super Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati 11 katesh me ashenso...

155,000€
Ne Vlore, Shitet Super Apartament 2+1+2 Totalisht I Inv... - 129m2
Vlore - Rruga Liria

Ne Vlore, Prane Sheshit te Flamurit, Shitet Super Apartament 2+1+2 Totalisht I Investuar, Ne Ndertim Te Ri!!! Apartamenti ndodhet ne katin e katert ba...