Ne Bllok, Jepet Me Qira Super Ambient Per Zyra! - 150m2

Unfurnished
1,500€ / month

  • Rruga Gjin Bue Shpata
  • 128

Property Description

REFEK384959 - Ne Bllok jepet me qira super ambient i pershtatshem per zyra. Ambienti ka nje siperfaqe prej 150 m2 neto dhe eshte i ndar ne tre dhoma, nje depo, kend kuzhine dhe tualet. Ndertimi eshte i stilit italian dhe karakterizohet nga planimetri e rregullt dhe kubatur mbi standartin e zakonshem. Vendndodhja e ambientit ne zonen me elitare te qytetit midis bllokut dhe stadiumit dinamo e ben lehtesisht te aksesueshem dhe te pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesesh sherbimi. Ambienti ndodhet buze rruges Gjin Bue Shpata ne katin e par te nje godine tre kateshe. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal +355674032997!

Property Details

Total Area 150m2
Status
Active
Property Type Office
Floor 1
Zone Blloku
Street Rruga Gjin Bue Shpata
Construction Year 1940
Total Building Floors 3

Features

Mortgage Storehouse Toilet with Window South Orientation East Orientation West Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

1,300€ / month

1,500€ / month

Ne Bllok, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Superinvestuar... - 140m2
Blloku - Rruga Pjetër Bogdani

Ne Bllok, Jepet Me Qera Apartament 2+1 I Superinvestuar dhe Me Lokacion Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati 9 katesh te miread...

1,500€ / month
Tek Tirana Garden Building, Jepet Me Qira Ambient Per Z... - 110m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Tek Tirana Garden Building, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra Me Lokacion Perfekt!!! Ambienti ndodhet ne katin 15 te nje godine 15 kateshe, me 2 ashensor...

1,500€ / month

1,600€ / month

Tek ''Turdiu Center''jepet Zyre Me Qira Per Tipologji T... - 154m2
Qender - Rruga e Barrikadave

Tek Turdiu Center, ne Rruga Barrikadave , jepet me qira zyre 154 m2 . Zyra ka organizim ne pjesen e recepsionit, kuzhine moderne, tre zyra me acces m...