Tek Rruga Ndre Mjeda, Jepet me Qira Ambient Komercial Me Hapesira Te Bollshme!! - 140m2

Unfurnished
1,650€ / month

  • Rruga Ndre Mjeda
  • 119

Property Description

REFEK384901 - Prane Ish Parkut jepet me qira super ambient komercial. Ambienti ka nje siperfaqe te brendshme prej 140 m2 dhe mundesi shfrytezimi te ambientit te jashtem rreth 100 m2. Organizimi i brendeshem i ambientit eshte projektuar per njesi sherbimi te tipiologjive Bar, Restorant, Piceri, Pasticeri, Bakery etj, dhe momentalisht jan bere ndarjet e tualeteve, magazines, kuzhines dhe ambienti sherbimit. Ndarjet e brendshem jane me mure gipsi dhe mund te modifikohen lehtesisht. Gjithashtu ne ambient eshte instaluar sistemi i aspirimit dhe vetratat e jashteme jan ber xham dupleks me palosje. Ambienti ka kubatur te rregullt dhe nje lartesi 5 m. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997 !

Property Details

Total Area 140m2
Status
Active
Property Type Bar-Restaurant
Floor 0
Zone 21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji
Street Rruga Ndre Mjeda
Construction Year 2022
Total Building Floors 12

Features

Veranda Not furnished Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

1,600€ / month
Cmim i diskutueshem
Prane Shkolles Baletit Jepet Me Qera Bar Kafe I Investu... - 190m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Petro Nini Luarasi

Prane Shkolles Baletit Jepet Me Qera Bar Kafe I Investuar Totalisht! Ambienti ndodhet buze rruges kryesore me akses direkt nga trotuari ku ndodhet dhe...

350,000€
Cmim i diskutueshem
Tek 21 Dhjetori, Ne Kompleksin "Magnet", Shitet Ambient... - 202m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Rruga Artan Lenja

Tek 21 Dhjetori, Ne Kompleksin Magnet, Shitet Ambient Bar-Kafe Ne Gjendje Pune, Mundesi Shume E Mire Investimi. Ambjenti ka nje siperfaqe totale 202.4...