Ne Kinostudio, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollshme !!! - 63m2

Furnished
93,000€

  • Rruga Myslym Keta
  • 429
  • 2 rooms
  • 1 bathroom

Property Description

REFED677087 - Ne Kinostudio, Prane Komisariatit nr.4, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollshme !!! Prona ndodhet ne katin e 1 te nje pallati 4 katesh, pa ashensor. Apartamenti ka nje siperfaqe neto 63.3 m2 te pasqyruar ne certifikaten e pronesise, por duke qene se ne pallat eshte realizuar nje shtese e cila nuk eshte e pajisur me dokumentacionin e duhur, prona ne total ka nje hapesire rreth 100 m2. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes me kend gatimi te vecuar, dhome matrimoniale, dhome gjumi femijesh dhe tualet me dritare. Prona shitet e mobiluar si ne foto. Hapesira e bollshme i mundeson apartamentit konvertimin ne 3 dhoma gjumi. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese komode. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit : +355674032997!!!

Property Details

Total Area 63m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 1
Zone Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku
Street Rruga Myslym Keta
Construction Year 1990
Total Building Floors 4

Features

Mortgage Toilet with Window Furnished North Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
96,000€
Ne Fresk, Shitet Apartament 2+1 Me Pamje Te Lire !!! - 83m2
Fresk - Linze - Dajt - SH54

Ne Fresk, prane Auto Kalaja shitet apartament 2+1 me pamje te lire. Apartamenti me siperfqe bruto 83.2 m2 , neto 73 m2 ndodhet ne katin e dyte te nje...

E RE
91,000€
Tek Univers City, Shitet Apartament 2+1 Ne Faze Perfund... - 87m2
Dogana - Kthesa e Kamzes - Autostrada Tirane Durres - Rruga Gryka e Kaçanikut

Te Univers City, Shitet Apartament 2+1 Ne Fazen Perfundimtare te Punimeve!! Apartamenti ndodhet ne katin e 6-banim ne nje nga godinat dhe organizohet...

E RE
101,900€
Ne Astir, Shitet Apartament 2+1 Me Mundesi Pagese Me Ke... - 75m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Boulevard Kashar

Ne Astir, Shitet Apartament 2+1 Me Mundesi Pagese Me Keste!!! Apartamenti ndodhet ne katin 0 te nje godine 5 kateshe, me ashensor. Prona ka nje siperf...