Ne Kinostudio, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollshme !!! - 63m2

Furnished
93,000€

  • Rruga Myslym Keta
  • 429
  • 2 rooms
  • 1 bathroom

Property Description

REFED677087 - Ne Kinostudio, Prane Komisariatit nr.4, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollshme !!! Prona ndodhet ne katin e 1 te nje pallati 4 katesh, pa ashensor. Apartamenti ka nje siperfaqe neto 63.3 m2 te pasqyruar ne certifikaten e pronesise, por duke qene se ne pallat eshte realizuar nje shtese e cila nuk eshte e pajisur me dokumentacionin e duhur, prona ne total ka nje hapesire rreth 100 m2. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes me kend gatimi te vecuar, dhome matrimoniale, dhome gjumi femijesh dhe tualet me dritare. Prona shitet e mobiluar si ne foto. Hapesira e bollshme i mundeson apartamentit konvertimin ne 3 dhoma gjumi. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese komode. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit : +355674032997!!!

Property Details

Total Area 63m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 1
Zone Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku
Street Rruga Myslym Keta
Construction Year 1990
Total Building Floors 4

Features

Mortgage Toilet with Window Furnished North Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
94,000€
Univers City, Shitet Apartament 2+1, Ne Faze Perfundimt... - 105m2
Dogana - Kthesa e Kamzes - Autostrada Tirane Durres - Rruga Gryka e Kaçanikut

Univers City, Shitet Apartament 2+1, Ne Faze Perfundimtare, Okazion Kleringu !!! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 banim te nje nga godinat 8 kateshe m...

E RE
500€ / month
Ne Rrugen E Dibres, Prane Komisariatit Nr.4, Jepet Me... - 115m2
Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku - Rruga e Dibrës

Ne Rrugen E Dibres, Prane Komisariatit nr.4, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Totalisht I Investuar!!! Apartamenti ndodhet ne katin 3 te nje godine 3 kat...

E RE
96,000€
Tek Kompleksi Tirana New Entry, Shitet Apartament 2+1+2... - 87m2
Dogana - Kthesa e Kamzes - Autostrada Tirane Durres - Rruga 29 Nëntori

Tek Kompleksi Tirana New Entry, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te Rregullt!!! Apartamenti me siperfaqe totale 87.3 m², ndodhet ne katin e katert...