Tek Univers CIty, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te Rregullt!!! - 91m2

Unfurnished

93,000€

89,400€

  • Rruga Gryka e Kaçanikut
  • 386
  • 2 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFED677086 - Tek Univers CIty, Shitet Apartamenti Me Planimetri Te Rregullt!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje godine 9 kateshe, me ashensor. Prona ka nje siperfaqe bruto 91.2 m2 dhe siperfaqe neto 77.3 m2. Apartamenti organizohet nga korridori shperndares, salloni i ndenjes sebashku me kendin e gatimit, , dhome gjumi matrimoniale me tualet te dedikuar, dhome gjumi femijesh me dalje ne ballkon, tualet i aksesueshem nga korridori. Kompleksi rezidencial ku ndodhet ky apartament ofron të gjitha facilitetet e nevojshme duke ofruar qetësi, atmosferë relaksuese, siguri, lehtësinë dhe komoditetin e një qyteti të vogël, duke patur luksin të jeni afër 10 minuta larg qendrës së kryeqytetit dhe 2 minuta nga QTU. Rezidenca ofron shkollë dhe kopësht publik, securtity 24/7, qendër shëndetsore, njësi tregtare shërbimi, transport publik brenda kompleksit, hapësira të gjelbëruara dhe rekreative ndër më të mëdhatë në vend park qendror, kënde sportive, kënde lojrash për fëmije, hapësira për parkim. Aktualisht ndërtimi është në fazë perfundimtare shtrimi me pllake dhe pritet te perfundoje brenda nje kohe te shkurter. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal Properties +355674032997

Property Details

Total Area 91m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 7
Zone Dogana - Kthesa e Kamzes - Autostrada Tirane Durres
Street Rruga Gryka e Kaçanikut
Construction Year 2024
Total Building Floors 9

Features

Elevator Balcony Not furnished East Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
94,000€
Univers City, Shitet Apartament 2+1, Ne Faze Perfundimt... - 105m2
Dogana - Kthesa e Kamzes - Autostrada Tirane Durres - Rruga Gryka e Kaçanikut

Univers City, Shitet Apartament 2+1, Ne Faze Perfundimtare, Okazion Kleringu !!! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 banim te nje nga godinat 8 kateshe m...

E RE
96,000€
Tek Kompleksi Tirana New Entry, Shitet Apartament 2+1+2... - 87m2
Dogana - Kthesa e Kamzes - Autostrada Tirane Durres - Rruga 29 Nëntori

Tek Kompleksi Tirana New Entry, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te Rregullt!!! Apartamenti me siperfaqe totale 87.3 m², ndodhet ne katin e katert...

E RE
84,000€
Tek Univers City, Shitet Apartament 2+1+2 Me Planimetri... - 94m2
Dogana - Kthesa e Kamzes - Autostrada Tirane Durres - Rruga Gryka e Kaçanikut

Tek Univers City, Prane QTU, Shitet Apartament 2+1+2 me planimetri te rregullt. Apartamenti me siperfaqe totale 93.55m², ndodhet ne katin e 5 te nje p...