Tek Bulevardi i Ri, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te Rregullt!!! - 104m2

Unfurnished

143,000€

140,000€

  • Rruga Jordan Misja
  • 379
  • 2 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFED677085 - Ne Bulevardin e Ri, Tek Avi Residence, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te Rregullt!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati 9 katesh, me ashensor. Prona ka nje siperfaqe bruto 104.6 m2 dhe siperfaqe neto 93.39. Organizohet nga korridori shperndares , salloni i ndenjes sebashku me kendin e gatimit, dhome matrimoniale me tualet te dedikuar, dhome femijesh me dalje ne ballkon dhe nje tualet i dyte i aksesueshem nga korridori. Orientimi i apartamentit eshte perendim. Momentalisht ndodhet ne faze tulle dhe pritet te perfundoje brenda 1 viti. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Property Details

Total Area 104m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 5
Zone Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit
Street Rruga Jordan Misja
Construction Year 2024
Total Building Floors 9

Features

Elevator Balcony Not furnished West Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
140,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Kodra E Diellit, Shitet Apartament 2+1 Ideal Per In... - 89m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Zallit

Tek Kodra e Diellit Shitet Apartament 2+1 Ideal Per Investim!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor dhe te mireadmini...

145,000€
Cmim i diskutueshem

153,000€

Tek Ish Parku, Shitet Apartament 2+1, Me Orientim Perfe... - 76m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Rruga Ndre Mjeda

Tek Ish Parku, tek Rruga Ndre Mjeda, Shitet Apartament 2+1 me Orientim dhe Vendndodhje Perfekte!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati...

E RE
143,000€
Tek Kompleksi F10 , Ne Rrugen E Dibres Shitet Apartamen... - 84m2
Rruga e Dibres - Selvia - Medrese - Farmacia 10 - Rruga e Dibrës

Tek Kompleksi F10 ne rrugen e Dibres shitet apartament 2+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te dhe ka siperfaqe totale 84m² dhe siperfaqe neto 71.8m²...