Okazion!!! Tek Farmacia 10 Shitet Duplex 2+1 + Papafingo, Ideale Per Investim!!! - 130m2

Furnished
160,000€

  • Rruga e Dibrës
  • 235
  • 2 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFED677075 - Okazion!!! Tek Farmacia 10 Shitet Duplex 2+1 + Papafingo, Ideale Per Investim!!! Dupleksi ndodhet ne katin e 3 dhe 4 te nje pallati 4 katesh, pa ashensor. Ka nje siperfaqe neto 130.3 m2. Organizohet: kati 3 - korridori shperndares , ambient gatimi i vecuar, salloni i ndenjes me dalje ne ballkon, dhome gjumi matrimoniale, tualet me dritare; kati 4- ambient open space qe mund te organizohet ne dy dhoma, tualet . Dupleksi eshte i pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme. Dispononon dokumentacion te plote hipotekor. Zona ne te cilen ndodhet dupleksi ofron te gjitha kushtet e nevojshme per nje jetese komode. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjencine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Property Details

Total Area 130m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 3
Zone Rruga e Dibres - Selvia - Medrese - Farmacia 10
Street Rruga e Dibrës
Construction Year 1957
Total Building Floors 4

Features

Mortgage Balcony Toilet with Window Furnished South Orientation Attic

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
109,000€
Tek Kryqezimi I Shkolles Se Bashkuar, Prane Credins Ban... - 80m2
Rruga e Dibres - Selvia - Medrese - Farmacia 10 - Rruga Ilia Xhokaxhi

Tek Kryqezimi i Shkolles Se Bashkuar, Prane Credins Bank , Shitet Apartament 2+1, Totalisht I Investuar!!! Apartamenti ndodhet ne katin 3 te nje palla...

E RE
170,000€
Ne Paskuqan, Shitet Apartament 2+1+Verande Me Pamje Te... - 225m2
Paskuqan - Kamez - Allias - Tufine - Unaza e Madhe

Ne Paskuqan Shitet Apartament 2+1+Verande Me Pamje Te Lire!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te mireadministruar me ashensor dhe orga...

275,000€
Prane Selvise, Shitet Super Apartament 2+1+Verande, Me... - 202m2
Rruga e Dibres - Selvia - Medrese - Farmacia 10 - Rruga Musa Agolli

Prane Selvise, Shitet Super Apartament 2+1+Verande Me Cmim Okazin!!! Apartamenti me siperfaqe totale 201,71 m2, nga te cilat 119.68 m2 apartament dhe...