Ne Bllok, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Superinvestuar dhe Lokacion Perfekt!!! - 140m2

Furnished

1,500€ / month

1,300€ / month

  • Rruga Pjetër Bogdani
  • 35
  • 2 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFED677058 - Ne Bllok, Jepet Me Qera Apartament 2+1 I Superinvestuar dhe Me Lokacion Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati 9 katesh te mireadministruar, me ashensor. Ka nje siperfaqe bruto 140 m2 dhe siperfaqe neto 128 m2. Organizohet nga salloni i ndenjes me kend gatimi te vecuar, dhome matrimoniale, dhome gjumi me dalje ne ballkon, 2 tualete. Apartamenti eshte totalisht i investuar: shtimi me parket, dritare triplex me grile elektrike, kondicioner ne cdo dhome, oxhak funksional. Mobilimi eshte modern dhe teresisht i ri. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet e mundshme per nje jetese komode. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Property Details

Total Area 140m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 8
Zone Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi
Street Rruga Pjetër Bogdani
Construction Year 1999
Total Building Floors 9

Features

Elevator Balcony Invested Recently Furnished View

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

800€ / month
Ne Bllok, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Me Pamje Te Li... - 145m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Rruga Abdyl Frashëri

Ne Bllok Jepet Me qira Apartament 2+1+2 Me Pamje te Lire!! Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor dhe o...

800€ / month
Ne Bllok Jepet Me Qira Apartament 2+1 Per Biznes Buze R... - 79m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Rruga Sami Frashëri

Ne zonen e Bllokut, buze rruges kryesore jepet me qera apartament 2+1 i shfrytezuar per biznes per shkak te vendndodhjes se favorshme. Apartamenti nd...

850€ / month
Tek Gjimnazi Petro Nini Luarasi , Jepet Me Qira Apartam... - 85m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Rruga Sami Frashëri

Tek Gjimnazi Petro Nini Luarasi , Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Lokacion Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin 8 te nje pallati 11 katesh, me ash...