Tek Univers City, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te Rregullt!!! - 93m2

Unfurnished

85,000€

83,000€

  • Rruga Gryka e Kaçanikut
  • 269
  • 2 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFED677056 - Tek Univers City, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te Rregullt!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje nga godine 9 kateshe, me siperfaqe bruto 93.19 m2 dhe siperfaqe neto81.88 m2. Organizohet nga salloni i ndenjes sebashku me kendin e gatimit dhe me dalje ne ballkon, dhome gjumi matrimoniale me tualet te dedikuar, dhome gjumi, tualet. Orientimi eshte peredim. Kompleksi rezidencial ku ndodhet ky apartament ofron të gjitha facilitetet e nevojshme, siguri, lehtësinë dhe komoditetin e një qyteti të vogël, shkollë dhe kopësht publik, qendër shëndetsore, njësi tregtare shërbimi, transport publik brenda kompleksit, hapësira të gjelbëruara dhe rekreative, park qendror, kënde sportive, kënde lojrash për fëmije, hapësira për parkim. Aktualisht ndërtimi është në fazë ndarje me tulle dhe pritet të përfundojë brenda një afati 1 vjeçar. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kAontaktoni The Right Deal Properties +355674032997

Property Details

Total Area 93m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 5
Zone Dogana - Kthesa e Kamzes - Autostrada Tirane Durres
Street Rruga Gryka e Kaçanikut
Construction Year 2024
Total Building Floors 9

Features

Residential Property Elevator Balcony Not furnished West Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
94,000€
Univers City, Shitet Apartament 2+1, Ne Faze Perfundimt... - 105m2
Dogana - Kthesa e Kamzes - Autostrada Tirane Durres - Rruga Gryka e Kaçanikut

Univers City, Shitet Apartament 2+1, Ne Faze Perfundimtare, Okazion Kleringu !!! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 banim te nje nga godinat 8 kateshe m...

E RE
96,000€
Tek Kompleksi Tirana New Entry, Shitet Apartament 2+1+2... - 87m2
Dogana - Kthesa e Kamzes - Autostrada Tirane Durres - Rruga 29 Nëntori

Tek Kompleksi Tirana New Entry, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te Rregullt!!! Apartamenti me siperfaqe totale 87.3 m², ndodhet ne katin e katert...

129,250€
Okazion Me 1100 Euro/M2 !!! Prane Sheshit Shqiponja Tek... - 118m2
Dogana - Kthesa e Kamzes - Autostrada Tirane Durres - Rruga 29 Nëntori

Okazion Me 1100 Euro/m2 !!! Prane Sheshit Shqiponja Tek Kompleksi Akses Tirana, Shitet Apartament 2+1+2 Ne Faze Perfundimtare !!! Pozicioni i “Akses...