Ne Qender, Jepet Me Qera Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt!!! - 115m2

Furnished
1,000€ / month

  • Rruga Bardhok Biba
  • 67
  • 2 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFED677053 - Ne Qender, Prane Hotel Opera, Jepet Me Qera Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt!!! Apartametni ndodhet ne katin e 7 te nje pallati 9 katesh, me 2 ashensore dhe ka nje siperfaqe neto 115 m2. Organizohet nga salloni i ndenjes me kend gatimi te vecuar dhe me dalje ne ballkon, dhome gjumi matrimoniale, dhome gjumi me dalje ne ballkon, 2 tualete. Apartamenti eshte i investuar: dritare dopioxham me grile, kondicionere ne cdo dhome. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet e mundshme per nje jetese komode. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare the Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Property Details

Total Area 115m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 7
Zone Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave
Street Rruga Bardhok Biba
Construction Year 2010
Total Building Floors 9

Features

Elevator More than one Balcony Balcony Storehouse Toilet with Window Furnished East Orientation West Orientation View

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

215,000€
Tek Rruga E Barrikadave, Shitet Super Apartament 2+1+2... - 108m2
Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave - Rruga Mahmut Fortuzi

Tek Rruga E Barrikadave, Shitet Super Apartament 2+1+2 I Sapo Investuar, Dhe Me Mundesi Shfrytezimi Dhe Tarracen !!! Apartamenti ndodhet ne katin e 10...

1,000€ / month
Tek Bulevardi Zogu 1, Jepet Ambient Me Qira 3+1+2 Per... - 146m2
Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave - Zogu I Boulevard

Tek Bulevardi Zogu 1 Jepet Me Qira Ambjent Per Zyra Buze Rruges!!! Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri i pajisur me ashensor me...

1,000€ / month
Te Rruga E Kavajes, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Per... - 115m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Kavaja Street

Te Rruga E Kavajes Jepet Me Qera Apartament 2+1+2 Per Zyra Ose Banim!!! Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri i pajisur me ashenso...