Ne Qender, Shitet Super Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt!!! - 112m2

Furnished
350,000€

  • Rruga Bardhok Biba
  • 143
  • 2 rooms
  • 1 bathroom

Property Description

REFED677047 - Ne Qender, Prane Hotel Opera, Shitet Super Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati 11 katesh me ashensor dhe ka nje siperfaqe neto 112.46 m2. Organizohet nga korridori shperndares, salloni i ndenjes sebashku me kendin e gatimit, dhome gjumi matrimoniale, dhome gjumi, ballkon i aksesueshem nga te dyja dhomat, tualet me dritare. Apartamenti eshte totalisht i investuar: shtrimi me parket, sistem kondicionimi, dritare dopioxham me grile, instalime hidraulike dhe elektrike, ndricim led, mobilim modern i markave me cilesore. Zona ne te cilin ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet e mundshme per nje jetese komode. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Property Details

Total Area 112m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 4
Zone Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave
Street Rruga Bardhok Biba
Construction Year 2000
Total Building Floors 11

Features

Mortgage Elevator Balcony Invested Recently Toilet with Window Furnished South Orientation View

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
850€ / month
Tek Rruga E Barrikadave, Jepet Me Qira Apartament 2+1 M... - 151m2
Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave - Rruga e Barrikadave

Tek Rruga e Barrikadave, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Lokacion Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin 4 te nje pallati 8 katesh, me ashensor. Pron...

215,000€
Tek Rruga E Barrikadave, Shitet Super Apartament 2+1+2... - 108m2
Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave - Rruga Mahmut Fortuzi

Tek Rruga E Barrikadave, Shitet Super Apartament 2+1+2 I Sapo Investuar, Dhe Me Mundesi Shfrytezimi Dhe Tarracen !!! Apartamenti ndodhet ne katin e 10...

1,200€ / month
Cmim i diskutueshem
Perballe Shkolles Sami Frasheri, Jepet Me Qira Super Ap... - 102m2
Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave - Rruga Çerçiz Topulli

Perball Shkolles Sami Frasheri Jepet Me Qira Super Apartament I Investuar 2+1+2+ Post Parkimi Te Perfshire Ne Cmim! Apartamenti organizohet nga nje ko...